HP Deskjet F370 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet F370 Yazıcı Driver

HP Deskjet F370 Yazıcı için driverı anında indirerek bilgisayarınızda tanıtma işleminden kullanabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bitiğinde cihazınızı takınız ve kablo bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz. Alt kısımda işletim sisteminiz uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.3 Mb.
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP Deskjet F370 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. yasemin saygı

  yazıcıya ışık geliyor ama hiç çalışmıyor neden acaba?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yasemin Hanım,

   İlk olarak kâğıt beslemesine kâğıtları doğru bir şekilde yerleştirdiğinizi kontrol ediniz, herhangi bir kâğıt sıkışması olmuş mu bakınız. Kâğıtla alakalı bir sorun yoksa kartuşları çıkararak tekrar yazdırmayı deneyiniz.

 2. kadriye ortan

  kağıdı en fazla kaç tane koymam gerekli bu konu hakkında bilgi istiyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kadriye Hanım, yazıcınızın kağıt koyma yerini çok sıkıştırmadan istediğiniz kadar kağıt yerleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken kağıt koyma yerini eğer fazla sıkıştırırsanız yazıcı kağıdı çekemeyecektir. Sizin yazdırma işlemini eğer fazla ise kağıdı üzerine ekleyerek devam etmenizi öneririz.

 3. sinan

  teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)

   Bizlerde teşekkür ederiz Sinan Bey. Sorunuz olduğu zaman lütfen çekinmeden iletiniz.