HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver (Resimli Kurulum) İndir

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver

HP marka DeskJet Ink Advantage 3790 model yazıcı kullanıcıları için driver dosyasını ve resimli anlatımı burada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli Anlatım): Driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin alt tarafta bulunan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sistemiz için driver dosyasını çalıştığınız kontrol ediniz. İşletim sisteminiz uygunsa driver dosyasını sayfa altından indirmeye başlayınız.

İndirme sırasında sayfayı kapatmadan tam olarak indirmesini bekleyiniz. Tam olarak indirilmeyen driver dosyası çalışmayacaktır. Mutlaka indirmeyi tamamen yapmanız gerekmektedir.

İndirme işlemini başarılı olduktan sonra driver kurulumunu başlatınız. Driver kurulumunun ilk aşamasından bilgisayara driver kurmak için gerekli olan dosyaları açacaktır. (Resim 1), Tamamlanana kadar bekleyiniz.

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver Kurulumu Resim 1

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver Kurulumu Resim 2

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver Kurulumu Resim 3

(Resim 2), İkinci kurulum ekranında yazıcınızı sizden bağlanmanızı isteyecektir. (Resim 3), 3 kurulum aşamasında ise driver dosyasının kurulum yanı sıra ek programları kurmak istediğinizi size soran kurulum ekranı görürsünüz. Burada “Yazılım Seçimlerini Özeleştirme” menüsü kullanarak seçimlerinizi yapınız veya bu şekilde kuruluma devam ediniz.

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver Kurulumu Resim 4

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver Kurulumu Resim 5

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver Kurulumu Resim 6

(Resim 4), bu seçimlerden sonra bilgisayarınıza kurulum yapılarak diğer kurulum ekranına geçecek (Resim 5) ve (Resim 6), yazıcı bağlantı noktasını ayarlamanızı isteyecektir. Bu seçimi otomatik olarak seçmenizi öneririz. İsterseniz manüel seçimi seçebilir USB bağlantısı, kablosuz bağlantısı veya yazıcıyı daha sonra bağlayacağınız seçebilirsiniz. HP DeskJet 3790 yazıcı kurulumunu bu şekilde tamamlanmış olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 59.5 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP DeskJet Ink Advantage 3790 All-in-One Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.