HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı Driver (Resimli Kurulum) İndir

HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı Driver

HP marka DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı model için driver + resimli kurulumunu indirin, inceleyin.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi karşınsında işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını kontro ediniz. Uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme sırasında driver dosyasını bilgisayarınıza tam indirmeniz gerekmektedir. İndirme bitene kadar indirmeyi durdurmayınız sayfayı kapatmayınız.

İndirme yaklaşık olarak 150 MB büyüklüğünde olduğundan internet hızınıza bağlı olarak biraz zaman alacaktır. İndirmenin ve işletim sisteminin yazıcıyı tanıtmanız için şart olması nedeniyle beklemelisiniz.

Bu driver dosyası HP 5200 ile başlayan tüm modelleri için geçerlidir. Hp 52** için indirebilir ve kullanabilirsiniz. Anlatımda yine aynı driver dosyası olduğu için geçerlidir. Ayrıca driver Full içerikli yani ek yazıcı ile alakalı HP yazılımlarını da beraberinde kurmaktadır. Driver hakkında sorunuzu alt tarafta ileterek cevap vermemizi isteyebilirsiniz.

Driver dosyasını çalıştırdığınızda kurulumu yapabilmek için sistem sizden onay isteyecektir. Driver kurulum dosyasını onay verdiğinizde kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza ayıklayarak yani yükleterek kurulum aşamasına geçecektir.

Kurulum ilk aşamasında ilerleyerek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum aşamasında size ek yazılımları kurmak istediğinizi soracaktır. Resim 1 de görebilirsiniz. Ek yazılımlar yazdırma ve tarama yapmanız için size kolaylık sağlayacaktır, kurmanızı öneririz. Kurmak istemezseniz “Yazılımı Özeleştirme” menüsüne tıklayarak istediğiniz yazılımın üzerinden yine resim 1 de gözükmekte pasifleştirerek driver kurulumuna devam ediniz.

HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı Driver (Resimli Kurulum) 1. Resim

Driver kurulumu başlayacaktır. Resim 2 de gözüktüğü gibi kurulumu tamamen bitirmesini bekleyiniz, işlemi durdurmadan tam olarak yüklemesini ve diğer kurulum aşmasına geçmesini bekleyiniz.

HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı Driver (Resimli Kurulum) 2. Resim

Dier kurulum aşamasında yazıcı bağlantı yapılmasını sizden isterse yazıcınızı takmadığınızdan dolayı bu kurulum ekranı ile karşılaştınız yazınızı bağlayınız veya resim 3 de gözüktüğü gibi sonra bağlayacağım kutusunu işaretleyerek kuruluma devam ediniz, kurulumu bitiriniz. Kurulumu bitimde yazınız takılı ise kullanmaya başlayabilirsiniz.

HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı Driver (Resimli Kurulum) 3. Resim

HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 146 MB
Driver Dosya Adı: DJ5200_Full_WebPack_44.3.2218.exe
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP DeskJet Ink Advantage 5275 All-in-One Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İsmail Yolaçan 27 Ağustos 2022

  İyi akşamlar. Driver indirdim teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)28 Ağustos 2022

   Sayın İsmet Bey,

   İlk olarak bilgilendirme için teşekkür ederiz. Driver ile alakalı tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz.