HP LaserJet M1319f Yazıcı Driver İndir

HP LaserJet M1319f Yazıcı Driver

HP LaserJet M1319f model yazıcı kullanıcıları için sistem driver dosyasıdır. Kurulum sırasında cihazın takılı olduğunu, normal şekilde elektrik aksamı ve diğer kabloların doğru bir şekilde takılı olduğunu, driver dosyasının tamamen indirdiğinize emin olunuz.

Driverın doğru ve sorunsuz olarak uygulamak için önceden cihazın doğru takılı olması, driver dosyasının tam olarak indirilmiş olması ve işletim sisteminiz uyumlu olması gereklidir.

1. Driver Kurulumu: Driver exe olarak indireceksiniz. Exe dosyasına tıklayarak kurulumu başlatınız. Hiç bir ayar değiştirmeden kolay kurulumu seçerek yönergeleri takip ederek ilerleyiniz.

En son kısımdan donanımızı görecek ve yazıcınız kurulumunu sistem dosyaları bitirecektir. Herhangi bir işlem yapmadan kullanma başlayabilirsiniz.

HP LaserJet M1319f Yazıcı

2. Driver Kurulumu: Driveri indiriniz ve mac işletim sistemine uygulayınız.

1. İndirme

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 169 Mb.
Driver Dosya Adı: hp_LJM1319_Full_Solution-v5.0.exe
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP LaserJet M1319f Yazıcı Driver 1 İndir


2. İndirme

İşletim Sistemi: Mac

Boyut: 32.2 Mb.
Driver Dosya Adı: LJM1319-OSX-Ful-Solution-v5.0.dmg
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP LaserJet M1319f Yazıcı Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.