HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı (Resimli Kurulum Anlatım) Driver İndir

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı Driver

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı için driver dosyasını ve driverı nasıl kuracağınızı resimli olarak göreceksiniz.

Driver Kurulumu: Driverı indirmeden alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemleri karşısında sizin kullandığınız işletim sistemi ile uyumlu olup, olmadığınız kontrol ediniz. Uyumlu ise driver dosyasını indirmeye başlayınız. Driver dosyası 200 MB üzerinde olduğundan internet hızınız ile doğru orantılı olarak zaman alacaktır. Driverı tamamen inmesini bekleyiniz, indirme işleminden sonra kurulumu başlatınız.

Bu driver dosyası full içerikli driver dosyasıdır. Driver ile birlikte yardımcı yazılımları da beraberinde istediğiniz doğrultusunda kuracaktır.

Kurulum Türkçe olduğundan zorlanmayacaksınız. Yapmanız gereken resimleri ve anlatımları okuyarak aynen bilgisayarınızda uygulamanız olacaktır. Driver kurulumu bilgisayarınızda başlatınız.

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı Kurulumu Ayıklama İşlemi

Kurulumu bilgisayarınızda başlatma onayından sonra driver kurulumu için gerekli olan dosyaların bilgisayarınıza kopyalayarak kurulum için sizden onay isteyecektir.

Ayıklama ve onay aşamasından kuruluma devam ediniz. İkinci kurulum aşamasından sizden kurulumu özeleştirmek isteyecektir.

İstediğiniz ek yazılımları özelleştirme kurulum yerinden iptal ederek kuramayabilir veya ek tüm yazıcı yardımcı programları kurmak için kuruluma devam edebilirsiniz. Bu aşamalardan sonra yükleme anlaşmaları ve ayarları penceresi gelecektir. Bu pencerede yükleme anlaşmasını gözden geçirerek, kurulumu onaylayarak kuruluma kaldığınız yerden devam etmeniz gerekmektedir.

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı Kurulumu Yazılım Seçenekleri

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı Kurulumu

Üst tarafta ki gibi kurulumu bilgisayarınıza yapmaya başlayacak, tahminen kurulum süresi 3 dakika kurulumu tamamen yapmasını ve diğer kurulum olan aşamasında yazıcı bağlantınızı yapmanızı veya sonra bağlayacağınızı seçerek kuruluma devam ediniz. Bağlantıyı yapmadıysanız yazıcınızı USB ile bağlayınız.

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı Kurulumu USB Bağlantı Ekranı

Son kurulum aşamasına geldiniz. Kurulum sonlandırma yaptığınızda artık yazıcınızı kullanmaya bağlayabilirsiniz.

HP LaserJet Ultra MFP M134

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 237 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet Ultra MFP M134 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.