HP Officejet 4500 Driver İndir

HP-Officejet-4500

HP Officejet 4500 Driver

HP Officejet 4500 model yazıcı kullanıcıların sistemlerinden kurmaları gerekli olan driver.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak bilgisayarınıza indiriniz. İndirdiğiniz driver da kurulumu başlatınız. Kurulumda hiç bir ayar değiştirmeden sürekli olarak ilerleyiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Bu şekilde driver ve yazıcınız için gerekli olan yardımcı programları basit bir şekilde kurmuş olursunuz. Kurulum tamamlama işleminden hemen sonra bilgisayarınız artık yazıcıyı görecektir. İstediğiniz şekil kullanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 314 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Officejet 4500 Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

7 Yardım veya Yorum

 1. rglvld

  Hata veriyor bu uygulama c:\Users \exper\local\ temp \hp cikiyor ve hpwebpack .extrackt folder Exract diyorum hata diyor bağlantı da tam

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz;

   Biraz önce driver dosyasını kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Lütfen tekrar indirerek dener misiniz? Driver dosyası 300 MB. üzerinde tamamının indirerek tekrar denediğiniz de sorun yaşamayacaksınız.

 2. İfras Çakmak

  Benimde sorunum hp officejet 4500 wireless driver yükliyorum herşey tamam ama yinede bilgisayarda görünmüyor

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın İfras Çakmak; Lütfen bu dediklerimi kontrol ediniz. Yazıcınızın wireless özelliği açık mı? Yazıcınız elektrik bağlantıları doğru bir şekilde takılı ve yazıcınıza elektrik geliyor mu? Kurduğunuz işletim sistemi sayfada belirtildiği şekilde uyumlu mu? Driver dosyasını tamamen indirerek kurulumu bilgisayarınıza yaptınız mı? ve son olarak bilgisayarınızda bulunan wireless çalışıyor mu wireless için önceden driver yükleyerek diğer aygıtları çalıştırabildiniz mi?

   Son kısımda bilgisayarınızın wireless doğru bir şekilde çalışması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda yazıcıyı bağlamak için wireless doğru bir şekilde kurulmadıysa yazıcı wireless özelliği açık olsa dahi bilgisayarda wireless çalışmadığı için yazıcınızı görmeyecektir.

 3. Kadir Karaman

  HP Officejet 4500 Driver İndirdim, kurma penceresinde YÜKLE seçeneği yok, ÇIKIŞ seçeneği var. Sorun nerede öğrenebilirmiyim. Teşekkürler

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Kadir KARAMAN; Bilgisayar ile yazıcı ile bağlantıları tam olup olmadığını kontrol ediniz. Bilgisayar yazıcıyı göremediği için bu işlemi görüyorsunuz. Ayrıca bu sorun bağlantılardan olabileceği gibi teknik sorunda olabilir. Bağlantıları kontrol ettiniz ve elektrik de dahil her şey doğru ise tavsiyemiz teknik servise gitmeniz olacaktır.

  2. faruk inanç

   HP Officjete 4500 için bu şekilde yapabilirsiniz evet bu yönetimi denedim.