HP Officejet 4500 Yazıcı Driver İndir

HP Officejet 4500 Yazıcı Driver

HP Officejet 4500 model yazıcı kullanıcıların sistemlerinden kurmaları gerekli olan driver.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak bilgisayarınıza indiriniz. İndirdiğiniz driver da kurulumu başlatınız. Kurulumda hiç bir ayar değiştirmeden sürekli olarak ilerleyiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Bu şekilde driver ve yazıcınız için gerekli olan yardımcı programları basit bir şekilde kurmuş olursunuz. Kurulum tamamlama işleminden hemen sonra bilgisayarınız artık yazıcıyı görecektir. İstediğiniz şekil kullanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

HP Officejet 4500 Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.3 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Officejet 4500 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Zafer Kuru 19 Eylül 2020

  Merhaba benim HP Officejet 4500 desktop yazıcım var. Driver dosyası indiriyorum kuruyorum ama bilgisayarda Officejet 4500 g510-m olarak geliyor yazdırma işlemi falan yapamıyor.

  1. Editör (Site Editörü)19 Eylül 2020

   Sayın Zafer Bey,

   Doğru kurulum yapmışınız. Şu anda yazıcınız tanımış. Birden çok yazı yazdırmayı denediyseniz yazıcıda işlemler bekliyordur. Bunun birçok sebebi olabilir, yazıcı yazdırmamanın da birçok sebebi olabilir.

   Siz bilgisayarınızı tekrar başlatarak çıktı almaya deneyiniz. Yazıcınız tanımış sorunuz driver dosyasını kurmuşunuz.

 2. Rasim Temiz 2 Ocak 2018

  Hata veriyor bu uygulama c:\Users \exper\local\ temp \hp çıkıyor ve hpwebpack .extrackt folder Exract diyorum hata diyor bağlantı da tam yaptım.

  1. Editör (Site Editörü)4 Ocak 2018

   Sayın Rasim Bey,

   Biraz önce driver dosyasını kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Lütfen tekrar indirerek dener misiniz? Driver dosyası 300 MB üzerinde tamamının indirerek tekrar denediğiniz de sorun yaşamayacaksınız.

 3. İfras Çakmak 9 Temmuz 2017

  Benimde sorunum HP Officejet 4500 wireless driver yüklüyorum. Herşey tamam ama yinede bilgisayarda görünmüyor.

  1. Editör (Site Editörü)10 Temmuz 2017

   Sayın İfras Bey,

   Lütfen bu dediklerimi kontrol ediniz. Yazıcınızın wireless özelliği açık mı? Yazıcınız elektrik bağlantıları doğru bir şekilde takılı ve yazıcınıza elektrik geliyor mu? Kurduğunuz işletim sistemi sayfada belirtildiği şekilde uyumlu mu? Driver dosyasını tamamen indirerek kurulumu bilgisayarınıza yaptınız mı? ve son olarak bilgisayarınızda bulunan wireless çalışıyor mu wireless için önceden driver yükleyerek diğer aygıtları çalıştırabildiniz mi?

   Son kısımda bilgisayarınızın wireless doğru bir şekilde çalışması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda yazıcıyı bağlamak için wireless doğru bir şekilde kurulmadıysa yazıcı wireless özelliği açık olsa dahi bilgisayarda wireless çalışmadığı için yazıcınızı görmeyecektir.

 4. Kadir Karaman 20 Haziran 2016

  HP Officejet 4500 yazıcı için kurma penceresinde yükle seçeneği yok, çıkış seçeneği var. Sorun nerede öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)21 Haziran 2016

   Sayın Kadir Bey,

   Bilgisayar ile yazıcı ile bağlantıları tam olup olmadığını kontrol ediniz. Bilgisayar yazıcıyı göremediği için bu işlemi görüyorsunuz. Ayrıca bu sorun bağlantılardan olabileceği gibi teknik sorunda olabilir. Bağlantıları kontrol ettiniz ve elektrik de dâhil her şey doğru ise tavsiyemiz teknik servise gitmeniz olacaktır.

  2. Faruk İnanç 13 Şubat 2017

   HP Officejet 4500 için bu şekilde yapabilirsiniz evet bu yönetimi denedim.