HP Print and Scan Doctor İndir

HP Print and Scan Doctor

HP Print and Scan Doctor HP tarafından üretilen HP yazıcı ve yazılarda oluşan sorunu gidermeye yardımcı tarama ve onarma aracıdır. Bu program Windows 10, 8, 7, Vista ve XP işletim sistemine uyumlu olan cihazlar için kullanılmaktadır. Bu program ile bu işletim sisteminde herhangi birisi ile çalışan yazıcınızı bağlayarak driver tanımlama ve diğer sorunları bulmaya yönelik kullanmanızı öneririz.

HP Print and Scan Doctor Kurulumu: HP Print and Scan Doctor programını hemen alt kısmında bulunan link adresinden bağlantıyı kesmeden tamamen bilgisayarınıza indirme işlemini yapınız. İndirme işleminden sonra kurulum başlattığınızda dosyalar bilgisayarınıza açılacak ve cihazınızın bağlı olup olmadığını kontrol etmek amacı ile tarama işlemi yapacaktır.

driver_k_412663

Tarama işlemi bittiğinde listede yer alan cihazınızın modeli seçerek ilerleyerek kurulumu bitiyor cihazınız için sorun çözme işlemine başlıyorsunuz.

HP Print and Scan Doctor İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mervem Çiftci 13 Ağustos 2021

  HP deskjet f300 serisi için Vista HP scanner doctor indiremiyorum.

 2. kafiye 12 Eylül 2017

  fax ta 5610 hp tarama hatası 0x00000015 yazıyor ne yapmam lazım

  1. Editör (Site Editörü)12 Eylül 2017

   Sayın Kafiye Hanım,

   İşletim sisteminiz nedir? Windows 7 işletim sistemi mi kullanıyorsunuz? Dönüş yapabilir misiniz?