HP Scan Extended (Gelişmiş HP ve Samsung Tarayıcı Programı) Driver İndir

HP Scan Extended Driver

HP Scan Extended gelişmiş özelliklere sahip HP ve Samsung marka tarayıcı kullanıcıları gelişmiş tarama programı ve resim kayıt programıdır. Windows 10 da dahil olmak üzere Windows tüm işletim sistemi için kullanılabilmektedir.

Programda taratılan resimleri PDF olarak kayıt etme, JPEG olarak kayıt etme, PDF ve JPEG formatından mail olarak direk gönderim yapabilme, taratılan belge türünü foto veya belge bir taraflı iki taraflı manüel olarak taraya taratılan resmi bulata gönderme.

Tarama sayfa boyutu seçebilme, düz yatak veya yüklüyse belge besteleyici olarak taratabilme, yeni taramalar için kısa yol oluşturabilme, istenilen adete kadar sınırsız taratma özelliklerini bulabilirsiniz.

Kurulumu (Resimli): HP Scan Extended için indirilen HPScanExt.zip dosyasını açınız. Klasör içerisinde var olan HPScanExt.exe kurulum dosyasını çalıştırınız ve kuruluma onay veriniz.

Tarama sonrası açılan pencereden boyut ayarları ve döndürme ayarlarını yaparak resmi sisteminizi kayıt edebilirsiniz. Tarama sonrası da resim görüntüleyicisinden ayalarınıza göre taratılan belge veya fotoyu inceleyebilirsiniz.

HP Scan Extended İlk Kurulum

HP Scan Extended Son Kurulum

HP Scan Extended Gelişmiş HP ve Samsung Tarayıcı Programı

İlk kurulum aşamasından ilerleyiniz ikinci kurulum aşamasında yine onay veriniz ve kurulumu sonlandırınız. HP veya Samsung tarayıcınız önceden tanıtılmışsa açılan pencerede yazıcı tarama özellikli ya da sadece tarayıcınızın modelini göreceksiniz. Programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

HP Scan Extended (Gelişmiş HP ve Samsung Tarayıcı Programı) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.