Inca IMG-365 Gaming Mouse Driver İndir

Inca IMG-365 Gaming Mouse Driver

Inca IMG-365 Gaming Mouse Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

Inca IMG-365 Gaming Mouse

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 2.6 Mb.
Üretici: Inca
Dil: Türkçe

Inca IMG-365 Gaming Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Yunus Emre Çetin

  İndirip kurdum ama aygıt bulunamadı diyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yunus Emre Bey,

   Aygıt bulunamadı hatası birçok nedenden dolayı oluşabilir. Şu yolları kontrol ediniz.

   • Cihazın düzgün çalışıyor mu?
   • Cihazınızı bağladığınız girişi düzgün olarak çalışıyor mu, farklı bir girişe takarak cihazı denediniz mi?
   • Driver dosyasını çalıştırmaya yetkili misiniz, yani Windows açılışında kullanıcınız yönetici durumda mı? Çok nadiren de olsa yönetici olarak açılmamış ayarlama panelinde USB girişe takınız aygıt bulunamadı hatası alabilirsiniz. IMG-365MS.exe dosyası üzerinde fare ile sağa tıklayak açılan menüden yönetici olarak çalıştır menüsünü kullanarak deneyiniz.

   Bu driver dosyası kurulum gerektirmeyen sadece rar dosyasını açmanız yeterlidir. Açılan klasör içerisinde bulunan IMG-365MS.exe dosyası çalıştırdığınızda fare ayarlamasını yapmanızı isteyecektir.

   Resimde gözüktüğü gibi bağlantı hatası alıyorsanız (ekranda ki hata cihazın bizde var olmadığından kaynaklanmaktadır) bunun en önemli nedeni ilk başlarda belirtilen USB girişi çalışmaması veya cihazın çalışmamasından kaynaklanma ihtimali yüksektir.

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Yunus Emre Bey,

    Sorun devam ediyorsa çekinmeden bildirebilirsiniz, sorunu çözdüyseniz geri dönüş yapmanıza gerek yoktur.