Inca IMG-369 Oyun Mouse Driver (Resimli Anlatım) İndir

Inca IMG-369 Oyun Mouse Driver

Inca IMG-369 Oyun Mouse Driver.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını sıkıştırılmış halde indirirsiniz. Sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda Winrar kullanarak açınız.

Açılan Inca-IMG-369 klasörü içerisinde Almanca ve Türkçe driverları bulunduğu iki adet klasörü görürsünüz.

Türkçe için Türkçe klasör içerisine Almanca kurulum içinde Almanca (DE) klasörünün içerisine gidiniz. Bundan sonra ki anlatımlar Türkçe ağırlıklı ziyaretçi olduğundan dolayı anlatım Türkçe için olacaktır. Anlatım Türkçe olsada Almanca için de aynı olduğunu belirtmek isteriz.

Inca IMG-369 Oyun Mouse Driver Kurulumu Dil Seçimi

Türkçe anlatım için devam ediyoruz. Klasör içerisinde bulunan IMG-369-TR içerisinde ayarlama dosyasını göreceksiniz. Bu işlemden sonra artık başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Klasör içerisinde bulunan çalıştırma dosyasından ayarlamaları yapabilirsiniz.

Inca IMG-369 Oyun Mouse Ayarlama

Bu işlemlerden sonra karşınıza aygıtı takınız resimde gözüktüğü gibi uyarı gelirse farenin bilgisayara tam olarak takılıp takılmadığını kontrol ediniz. Farenizi USB girişine düzgün olarak takmadığınızda veya bağlantının tam olmaması durumda aygıt bulunamadı hatası ile karşılaşırsınız.

Inca IMG-369

Ayarlamaların doğru bir şekilde yapılması ve ayarlama yazılımının düzgün bir şekilde çalışabilmesi için farenizin muhakkak işleyebilir şekilde bilgisayarınıza takılı olması şarttır. Aksi takdirde yazılımda birçok uyarı alır ve ayarlamaları yapamazsınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 5.1 Mb.
Üretici: Inca
Dil: Türkçe

Inca IMG-369 Oyun Mouse Driver (Resimli Anlatım) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Lokman Durmuş

  Bende aygıt bulunamıyor ama mouse takılı neden söylermisiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Lokman Bey,

   Fare ilk taktığınızda bilgisayarınızda yeni donanım bulundu uyarısı almalısınız. Eğer yeni donanım bulundu uyarısı almıyorsanız girişte ya da cihazda sorun olabilir. Fareyi başka bir girişe takarak deneyiniz.