Inca IMG-407 ve IMG-407B Oyuncu Mouse Driver İndir

Inca IMG-407 ve IMG-407B Oyuncu Mouse Driver

Inca IMG-407 ve IMG-407B Oyuncu Mouse Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Inca IMG-407 ve IMG-407B

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 3.3 Mb.
Üretici: Inca
Dil: İngilizce

Inca IMG-407 ve IMG-407B Oyuncu Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Muhammed Talha Kuran

  INCA Lapetos IMG-407 model mouse u sıkıntısız kullanırken bu sabah bilgisayarımı açtığımda mouseun ışığının yanmadığını farkettim ve mouse çalışmıyor. Mouse kablosunu çıkarıp tekrar taktığımda yazılım yüklenmesi için bekliyorum, yazılım yüklendikten sonra aynı şekilde çalışmamaya devam ediyor. “Aygıtlar ve Yazıcılar” bölümüne girdiğimde Mouse’un gözükmediğini ve “Belirtilmemiş” kategorisinde “USB Giriş Aygıtı” şeklinde gözüktüğünü farkettim.

  Bu sayfadan ve mouse u alırken verilen CD den driver programını da indiriyorum ancak hiçbir şey değişmiyor. Mouse’u başka bilgisayarda denediğimde aynı sorunu yaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Muhammed Bey,

   Farklı bir girişe taktığınızda önceden mouse sorunsuz şekilde kullandığınıza göre burada tek ihtimal var. Mouse çalışmıyor yani teknik sorun var demektir.

   Driverlar yeni bir işletim sistemi ya da driver silinmesi sonucunda tekrar yüklenmelidir. Sizin önceden driver yüklü kullanıyordunuz. Mouse çıkarıp taktığınızda driver yüklü olduğundan direk çalışması gerekir.