Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Driver (Resimli Anlatım) İndir

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Driver

Kontorland FT-096 oyun direksiyonu kullanıcıları için bilgisayarınızda tanıtmalarından gerekli olan driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını sayfa içerisinde bilgisayarınıza tamamen indiriniz. Driver dosyasını indirme yaparken indirme işlemini yarıda durdurmayınız, sayfayı kapatmadan driver dosyasını tamamen indiriniz. Driverın doğru bir şekilde kurula bilmesi için tam indirilmesi şart olan bir işlemdir.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz Kontorland-FT-096-Direksiyon-Driver.rar dosyasını açarak klasör içerisinde var olan 807.exe dosyasına tıklayarak çalıştırınız. 807 dosyası kurulum dosyasıdır. Kuruluma onay veriniz, devam ediniz.

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Açılmamış ve Açılmış Halleri

Tek aşamada bilgisayarınıza kurulum yapacak ve driver kurulumunu sonlandıracaksınız. Kurulum işlemi bu şekilde tek aşamada basit bir işlemdir.

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Driver Kurulumu

Bu işlemden sonra bilgisayarınızda denetim masası ve aygıtlar alanına giderek ayarlamaları yapabilirsiniz. Driver kurulumu sırasında sorun yaşayanlar detayları ile birlikte buradan bildirebilirler. Bildirim yapıldıktan sonra editörler tarafından sorunuzun incelenerek sorunuzun cevabı verilecektir.

Sorun detayı bildirilmeyen sorular için tekrar sorunun detayını öğrenmek adına soru sorulduğundan sizin için zaman kaybı olacaktır. Nereden ne gibi sorunlar yaşadınız bildirmeniz detaylı olarak bildirmeniz için yeterlidir.

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu

Lütfen teknik olan soruların buradan iletmeyiniz. Teknik olan sorunların driver ile alakası yoktur. Teknik olan sorunlar için teknik servislerden veya teknik bilgisi olan bilişim firmalarından çözmeniz gerekmektedir. Teknik olan bir sorunları driver veya elle müdahale etmeden çözebilmeniz mümkün değildir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 1.3 MB
Üretici: Kontorland
Dil: Türkçe

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

14 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İsmail Aziz 2 Eylül 2022

  Merhaba ben sürücüyü yükledim ama aygıt yöneticisinden nerede olduğunu bilmiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)2 Eylül 2022

   Sayın İsmail Bey,

   Aygıt yönetici menüsünde diğer kısmında bilinmeyen aygıt yazar. Cihazı taktığınızda ya da çıkarıp takıldığınızda sistem aygıt bulundu uyarısı almanız gerekir.

 2. Ercan Akgül 1 Ağustos 2022

  Ben hepsini yaptım ama aygıtlar kısmında gözükmedi.

  1. Editör (Site Editörü)1 Ağustos 2022

   Sayın Ercan Bey,

   İlk taktığınızda yeni donanım bulundu uyarısı sistem tarafından alıyor olmalısınız. Eğer donanım bulunmuyor ve aygıtlarda cihazı tanınmamış halde daha listede göremiyorsanız farklı bir girişe takarak deyiniz. Cihazın çalışabilir durumda olduğundan emin olunuz.

 3. Ahmet Kara 22 Eylül 2021

  Merhabalar, Need For Speed Most Wanted 2 oyununda gaz ve frene bastığım zaman görmüyor. Driver indirdim ve gaz ve frene bastığım zaman herhangi bir tepki olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

  1. Editör (Site Editörü)22 Eylül 2021

   Sayın Ahmet Bey,

   Driver dosyaları bilgisayarınız ile cihazınız arasında bağlantı kurarak cihazınızı bilgisayarda çalıştırmanız için kullanabileceğiniz yazılımlarıdır. Cihazı bilgisayarınız tanıyor fakat dediğiniz oyunda sorun oluyorsa driver ile hiç bir işlem yapmadan oyun içerisinde oyun kolu ayarlamalarına bakınız.

 4. Bahadır Ata 12 Eylül 2021

  Ben driveri indiriyorum ancak bana not olarak yüklenmiyor ve yapamıyorum. Windows 11 kullanıyorum ve oyle talimatlarıda uyguladım ne yapmalıyım sizce?

  1. Editör (Site Editörü)13 Eylül 2021

   Sayın Bahadır Bey,

   Aldığınız uyarı nedir yazabilir misiniz? Uyarıya göre size yardımcı olmaya çalışacağız.

 5. Sevil Öncal 11 Ağustos 2021

  Driverı kurdum ama hata veriyor.

  1. Editör (Site Editörü)11 Ağustos 2021

   Sayın Sevil Hanım,

   Driverı test ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Sorunsuz driver dosyası çalışmaktadır. Hangi hatayı aldığınızı yazarsanız size yardımcı olabiliriz. Lütfen çekinmeden aldığınız hatayı bize iletiniz.

 6. Hakkı Türker 18 Haziran 2021

  Aygıtı bulamıyor bende neden olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)19 Haziran 2021

   Sayın Hakkı Bey,

   Oyun direksiyonunu doğru bir şekilde bağladığınıza emin olunuz.

 7. Ahmet Can 30 Haziran 2020

  Benim setimin ayaklığı kırıldı ama ben bununla yetinmek zorunda olduğum için böyle oynuyorum ancak şimdide titreşim olmuyor neden acaba?

  1. Editör (Site Editörü)30 Haziran 2020

   Sayın Ahmet CAN Bey,

   Driverı kurmuşunuz ama teknik sorununuz var anladığınız kadarıyla. Teknik sorunlar için internetten araştırma yapmamalı teknik servislerden yardım almalısınız.