Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Driver (Resimli Anlatım) İndir

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Driver

Kontorland FT-096 oyun direksiyonu kullanıcıları için bilgisayarınızda tanıtmalarından gerekli olan driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını sayfa içerisinde bilgisayarınıza tamamen indiriniz. Driver dosyasını indirme yaparken indirme işlemini yarıda durdurmayınız, sayfayı kapatmadan driver dosyasını tamamen indiriniz. Driverın doğru bir şekilde kurula bilmesi için tam indirilmesi şart olan bir işlemdir.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz Kontorland-FT-096-Direksiyon-Driver.rar dosyasını açarak klasör içerisinde var olan 807.exe dosyasına tıklayarak çalıştırınız. 807 dosyası kurulum dosyasıdır. Kuruluma onay veriniz, devam ediniz.

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Açılmamış ve Açılmış Halleri

Tek aşamada bilgisayarınıza kurulum yapacak ve driver kurulumunu sonlandıracaksınız. Kurulum işlemi bu şekilde tek aşamada basit bir işlemdir.

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu Driver Kurulumu

Bu işlemden sonra bilgisayarınızda denetim masası ve aygıtlar alanına giderek ayarlamaları yapabilirsiniz. Driver kurulumu sırasında sorun yaşayanlar detayları ile birlikte buradan bildirebilirler. Bildirim yapıldıktan sonra editörler tarafından sorunuzun incelenerek sorunuzun cevabı verilecektir.

Sorun detayı bildirilmeyen sorular için tekrar sorunun detayını öğrenmek adına soru sorulduğundan sizin için zaman kaybı olacaktır. Nereden ne gibi sorunlar yaşadınız bildirmeniz detaylı olarak bildirmeniz için yeterlidir.

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyonu

Lütfen teknik olan soruların buradan iletmeyiniz. Teknik olan sorunların driver ile alakası yoktur. Teknik olan sorunlar için teknik servislerden veya teknik bilgisi olan bilişim firmalarından çözmeniz gerekmektedir. Teknik olan bir sorunları driver veya elle müdahale etmeden çözebilmeniz mümkün değildir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 1.3 Mb.
Üretici: Kontorland
Dil: Türkçe

Kontorland FT-096 Oyun Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ahmet Can

  Benim setimin ayaklığı kırıldı ama ben bununla yetinmek zorunda olduğum için böyle oynuyorum ancak şimdide titreşim olmuyor neden acaba?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ahmet CAN Bey,

   Driverı kurmuşunuz ama teknik sorununuz var anladığınız kadarıyla. Teknik sorunlar için internetten araştırma yapmamalı teknik servislerden yardım almalısınız.