Lexmark Z645 Yazıcı Driver İndir

Lexmark Z645 Yazıcı Driver

Lexmark Z645 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.8 Mb.
Üretici: Lexmark
Dil: Türkçe

Lexmark Z645 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Derya Kırlı

  USB ile bağlı seçeneğini seçemiyorum devam ettirmiyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Derya Kırlı,

   USB bağlantılarınızı kontrol ediniz. Takmış olduğunuz USB girişinden çıkararak başka bir USB girişine takınız. Bazen USB girişleri çalışmıyor olabiliyor.

 2. murat

  Merhabalar kurulum bitmesi için isim istiyor name olarak oraya ne yazmamız lazım

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Murat Bey,

   Driver kurma ve yazıcı tanıtma işlemleri için adı gibi bilgilerini girme zorunlu değildir. İsterseniz isminizi girebilirsiniz.

   1. Abdullah canyurt

    merhabalar işletim sistemim Windows 10 lexmark z645 sürücü yüklüyorum. with a usb kablo seçtim. continue aktif değil

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Abdullah Bey,

     Yazıcı kablolarını kontrol edebilir misiniz? Muhtemelen yazıcı kablolarınızda bir sorun var tam oturmamış olabilir veya USB girişi bozuk olabilir. Bilgisayarınızda bulunan farklı bir USB girişi ile deneyiniz.

   2. Tarık

    İsim girdiğimiz takdirde hala hata vermeye devam ediyor. Teşekkürler