Logitech BRIO 4K Profesyonel Webcam Driver İndir

Logitech BRIO 4K Profesyonel Webcam Driver

Logitech BRIO 4K Profesyonel Webcam Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indirme ve kurma işleminden önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında işletim sisteminizi kontrol ediniz. Driver dosyasının çalışması ve cihazınızı sistemde tanıtmanız için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. İşletim sisteminiz uyumlu ise sayfa içerisinde driver dosyasını indiriniz. Driver indirme işlemini yarıda kesmeyiniz, durdurmayınız ve sayfayı kapatmayız. Driver dosyası tamamen inmesini bekleyiniz.

İndirme işleminiz bittikten sonra indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda kurunuz veya uygulayınız. Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

Logitech BRIO 4K Profesyonel Webcam

1. İndirme Windows 32 Bit Kullanıcısı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 104 MB
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech BRIO 4K Profesyonel Webcam Driver Windows 32 Bit İndir


2. İndirme Windows 64 Bit Kullanıcısı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 115 MB
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech BRIO 4K Profesyonel Webcam Driver Windows 64 Bit İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sabri Tan 12 Eylül 2020

  İyi çalışmalar. Logitech brio 4k driverını indirdim ve çalıştırdım. Fakat görüntüyü tam ekrana nasıl çeviririm uzaktan eğitime nasıl bağlanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)12 Eylül 2020

   Sayın Sabri Bey,

   Driver dosyasını indirerek, driverı kurup cihazınızı çalıştırdığınızı anladık, bu güzel bir haber oldu.

   Fakat uzaktan bağlantı için hangi programı kullandığınız yazmadığınız için cevap veremedik. Bu tür sorularınızı lütfen detay bildiriniz. Detay bildirilmeyen sorular bu şekilde anlaşılmamakta ve cevap verilememektedir.