Logitech C110 Webcam Driver (Resimli Kurulum) İndir

Logitech C110 Webcam Driver

Logitech C110 model web kamerası kullanıcıları için Windows uyumlu driver dosyası.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tam indiriniz. Bu driver kurduğunuzda bilgisayarda web kamerasını tanıtacağız gibi aynı zamanda fotoğraflarınızı veya videolarını düzenleyebilir, kameranızın ayarlamalarını yapabilir, görüntülü arama özelliğini ve ayarlamalarını kullanabilir ve yüz tanıma veya algılama işlemini yapabilirsiniz.

Şimdi size driver kurulumu resimli bir şekilde anlatacağız. Driver kurmadan önce Logitech C110 modelinizi bilgisayara takınız ve alt kısımda anlattığımız şekilde bilgisayarınızda işlemleri yapınız.

İndirmiş olduğunuz lws251.exe driver yazılımı çalıştırınız. Çalıştırdığınızda driver kurulumu tamamen yapabilmenizi için bilgisayara kurulum için gerekli olan dosyaları atarak sizden tekrar çalıştırmak için onay isteyecektir. Onay vererek driver kurulumuna devam ediniz.

Hoşgeldiniz kurulum ekranında sizden dil şeneğinizi seçmenizi isteyecektir. Driver türkçe dil seçeneğini karşılamaktaktadır. Türkçe seçim yaparak kuruluma devam ediyoruz. İkinci aşamada bilgisayarınıza web kamerasını takmadıysanız takmanızı uyaran ekranı göreceksiniz. Web kameranızı halen takmadıysanız lütfen takınız ve kuruluma devam ediniz.

Diğer bir kurulum ekranından driver yazılımını bilgisayarınızda nereye atmak istediğinizi soracaktır. Burasını değiştirebilir veya C:\Program Files\Logitech olarak bırakabilirsiniz kuruluma devam ediniz.

Dördüncü ve sondan bir önceki kurulum ekranında ise bilgisayara driver ve yazılımı için tüm gereken dosyaları bilgisayarınıza aktaracaktır. Bu ekranda tamamen işlem bitene kadar bekliyor ve son ekranda driver kurumu tamamen bitiriyoruz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 71.8 Mb.
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C110 Webcam Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.