Logitech C110 Webcam Driver (Resimli Kurulum) İndir

Logitech C110 Webcam Driver

Logitech C110 model web kamerası kullanıcıları için Windows uyumlu driver dosyası.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tam indiriniz. Bu driver kurduğunuzda bilgisayarda web kamerasını tanıtacağız gibi aynı zamanda fotoğraflarınızı veya videolarını düzenleyebilir, kameranızın ayarlamalarını yapabilir, görüntülü arama özelliğini ve ayarlamalarını kullanabilir ve yüz tanıma veya algılama işlemini yapabilirsiniz.

Şimdi size driver kurulumu resimli bir şekilde anlatacağız. Driver kurmadan önce Logitech C110 modelinizi bilgisayara takınız ve alt kısımda anlattığımız şekilde bilgisayarınızda işlemleri yapınız.

İndirmiş olduğunuz lws251.exe driver yazılımı çalıştırınız. Çalıştırdığınızda driver kurulumu tamamen yapabilmenizi için bilgisayara kurulum için gerekli olan dosyaları atarak sizden tekrar çalıştırmak için onay isteyecektir. Onay vererek driver kurulumuna devam ediniz.

Hoşgeldiniz kurulum ekranında sizden dil şeneğinizi seçmenizi isteyecektir. Driver türkçe dil seçeneğini karşılamaktaktadır. Türkçe seçim yaparak kuruluma devam ediyoruz. İkinci aşamada bilgisayarınıza web kamerasını takmadıysanız takmanızı uyaran ekranı göreceksiniz. Web kameranızı halen takmadıysanız lütfen takınız ve kuruluma devam ediniz.

Diğer bir kurulum ekranından driver yazılımını bilgisayarınızda nereye atmak istediğinizi soracaktır. Burasını değiştirebilir veya C:\Program Files\Logitech olarak bırakabilirsiniz kuruluma devam ediniz.

Logitech C110 Webcam

Dördüncü ve sondan bir önceki kurulum ekranında ise bilgisayara driver ve yazılımı için tüm gereken dosyaları bilgisayarınıza aktaracaktır. Bu ekranda tamamen işlem bitene kadar bekliyor ve son ekranda driver kurumu tamamen bitiriyoruz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 71.8 MB
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C110 Webcam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.