Logitech C270 HD Webcam Driver İndir

Logitech C270 HD Webcam Driver

Logitech C270 HD web kamerası kullanıcıların sistemlerinde tanıtmaları için gerekli driver dosyası. Bu driver kurulumun tamamını yaptıktan sonra web kameranızın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır.

Driver Yardım

Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Logitech C270 HD Webcam Driver

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

1. indirme için driver Kurulumu: İndirdiğiniz driver açınız. Açtıktan sonra sisteme kurulum için gerekli dosyaları atacaktır.

Dosyaları yükleme işleminden hemen sonra ana kurulum ekranına geçeceksiniz. Ana kurulum ekranı tamamen türkçedir. O kısımda sizin kameranızı bilgisayara takmanızı ve kurmanızı isteyecek sizde yönergelere uygun olarak işlemlerinizi yaparak tanıtmayı bitiriceksiniz.

2. indirme için driver Kurulumu: Aynı birdeki işlemi burada da yapacaksınız.


1. indirme

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 71.1 Mb.
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C270 HD Webcam Driver 1 İndir


2. indirme

İşletim Sistemi: Windows 8

Boyut: 71 Mb.
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C270 HD Webcam Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Veli Ağlı

  Mükemmel herkese tavsiye ederim. Puanım burası için 5 yıldızdır.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Veli Bey,

   Tavsiyenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Her zaman bize driver ile alakalı tüm sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Driver ile alakalı işlemlerde siteyi önermenizi rica eder. Tekrar yorumunuz için teşekkür ederiz.