Logitech C270 HD Webcam Driver İndir

Logitech C270 HD Webcam Driver

Logitech C270 HD web kamerası kullanıcıların sistemlerinde tanıtmaları için gerekli driver dosyası. Bu driver kurulumun tamamını yaptıktan sonra web kameranızın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır.

Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Logitech C270 HD Webcam Driver

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

1. indirme için driver Kurulumu: İndirdiğiniz driver açınız. Açtıktan sonra sisteme kurulum için gerekli dosyaları atacaktır.

Dosyaları yükleme işleminden hemen sonra ana kurulum ekranına geçeceksiniz. Ana kurulum ekranı tamamen türkçedir. O kısımda sizin kameranızı bilgisayara takmanızı ve kurmanızı isteyecek sizde yönergelere uygun olarak işlemlerinizi yaparak tanıtmayı bitiriceksiniz.

2. indirme için driver Kurulumu: Aynı birdeki işlemi burada da yapacaksınız.


1. indirme

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 71.1 MB
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C270 HD Webcam Driver 1 İndir


2. indirme

İşletim Sistemi: Windows 8

Boyut: 71 MB
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C270 HD Webcam Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mustafa Şentürk 28 Nisan 2021

  Logi 720 kameram var. Driverı indirmek istiyorum fakat Yandex le indir diyor. Ben Yandexi kullanmak zorunda değilim yardımcı olun saygılar.

  1. Editör (Site Editörü)28 Nisan 2021

   Sayın Mustafa Bey,

   Driver indirme için Yandex Disk sunucusuna kayıt edilmiş doğrudur. Fakat indirme için Yandex’e kayıt olma ya da indirme zorunluluğu yoktur.

   Üst resimde gözüktüğü gibi driver indir linkini kullanarak indirebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit için de aynı testler yapıldı. Her iki Windows işletim sistemi bit sürümünde indirmede sorun yoktur. Bilginize sunar iyi ramazanlar dileriz.

 2. Veli Ağlı 15 Kasım 2020

  Mükemmel herkese tavsiye ederim. Puanım burası için 5 yıldızdır.

  1. Editör (Site Editörü)16 Kasım 2020

   Sayın Veli Bey,

   Tavsiyenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Her zaman bize driver ile alakalı tüm sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Driver ile alakalı işlemlerde siteyi önermenizi rica eder. Tekrar yorumunuz için teşekkür ederiz.