Logitech G213 Prodigy RGB Oyun Klavyesi Driver İndir

Logitech G213 Prodigy RGB Oyun Klavyesi Driver

Logitech G213 Prodigy RGB Oyun Klavyesi Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işleminizden önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise indirmeyi başlatınız.

İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı ve sayfayı indirme tamamlanana kadar kapatmayınız. İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz.

Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Logitech G213 Prodigy RGB Oyun Klavyesi

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı site ziyaretçileri sorusunu detaylandırmadıklarından veya çok kısa yazdığından dolayı aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

1. Driver İndirmeli Windows 32 Bit İçin

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 109 MB
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech G213 Prodigy RGB Oyun Klavyesi Driver Windows 32 Bit İndir


2. Driver İndirmeli Windows 64 Bit İçin

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 120 MB
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech G213 Prodigy RGB Oyun Klavyesi Driver Windows 64 Bit İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Güngör Süder 27 Mart 2022

  G213 klavye driverı indiremiyorum. Daha önce indirmiştim.

  1. Editör (Site Editörü)27 Mart 2022

   Sayın Güngör Bey,

   İndirmede herhangi bir sorun yoktur. Tekrar indimeyi deneyiniz.

 2. Mustafa 21 Haziran 2020

  Ben indirildikten sonra yükle diyorum ama başlatılıyor yazıyor indirmeye geçmiyor neden olabilir acaba

  1. Editör (Site Editörü)23 Haziran 2020

   Sayın Mustafa Bey,

   Driverı kontrol ettiğinizde sorunla karşılaşılmadı. Bilgisayarınızda güvenlik programlarından birisi engelliyor olabilir.

 3. Yağız 3 Nisan 2020

  Bende logitech in kendi sitesinden de burdan da indirdiğimde lütfen yazılımınız indirilceye kadar bekleyiniz diyor ama hiç yüklenmiyor

  1. Editör (Site Editörü)4 Nisan 2020

   Sayın Yağız Bey,

   İndirme 32 bit ve 64 bit için her ikisin de sorunsuz olarak yapıldığı resimde de gözüktüğü gibi gözlemlenmiştir. İndirdiğiniz driver Logitech sitesi de driverindirmeli.com yani bu sitede aynı yerden indirmektedir.

   Siz acaba indirme değil de kurulum sırasında mı bu sorunla karşılaştınız, indirme demişiniz ama. Eğer kurulumsa kurulum da da sorun yoktur. Muhtemelen internet bağlantınız düşük olabilir veya 20 yaş üzeri sağlık için sokağa çıkma yasağı uygulandığından internet hatlarından büyük bir yüklenme var. Sunucular çok yoğun oluyor geçici bir hatadır tekrar deneyiniz.

 4. murat 14 Mart 2020

  sürücü güncel degil

  1. Editör (Site Editörü)14 Mart 2020

   Sayın Murat Bey,

   Birazdan inceleyerek dönüş yapacağız.

  2. Editör (Site Editörü)14 Mart 2020

   Sayın Murat Bey,

   Haklısınız, önceki driver kaldırılarak, Logitech en son driverı ile güncellendi. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.