Logitech G403 Oyun Mouse Driver (Resimli Anlatım) İndir

Logitech G403 Oyun Mouse Driver

Logitech G403 oyun mouse kullanıcıları için driver dosyası

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu burada resimli olarak anlatacağız. Anlatım hem 32 bit Windows işletim sistemi hem de 64 bit işletim sisteminde aynı olduğunu bilmenizi isteriz. Driver indirme işleminden önce Windows işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını ve kullandığınız bit sürümüne dikkat ederek driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyası kurulum yapılacak şekilde bilgisayarınıza inecektir. Driver kurulumunu bilgisayarınızda çalıştınız.

Kurulumu çalıştırdığınızda oyun mouse driver yükleyicisi karşınıza çıkacaktır. Bu kurulum ekranında ilerleyerek driver kurulumuna devam ediniz.

Logitech Oyun Mouse Driver Yükleyicisi

Diğer kurulum ekranında oyun mouse için “Overwolf” yüklemek istediğinizi soran seçim ekranını göreceksiniz. Oyun için aydınlatma deneyiminizi artırmak ve optimize etmek için seçiminizi öneririz. Kuruluma devam ediniz.

Logitech Oyun Mouse Overwolf Ayarlama Ekranı

Logitech Oyun Mouse Driver Yükleyicisi Kurulum Aşaması

Bu ayarlama sonunda ileri butonuna bastığınız driver bilgisayara kurulacak ve en son aşamada sizden kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Kurulum biraz uzun sürebilir bilgisayarınızın hızına bağlı olarak 3 ila 5 dakika üzerinden kurulum gerçekleşmektedir. Kurulum tamamen bitmesini beklemelisiniz. Driver kurulum programı bittikten sonra artık oyun mouse için tüm özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech Game Overwolf Kayıt Ekranı

Logitech G403 Oyun Mouse

Overwolf kurulumunu yapanlar Overwolf kayıt olmaları gerekmektedir. Overwolf programını açtığınız da mail adresi ve kulanıcı adı ile üye olarak Overwolf ayarlamalarını yapabilirsiniz.

1. İndirme Windows 32 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 104 MB
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech G403 Oyun Mouse Driver 32 Bit İndir


2. İndirme Windows 64 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 115 MB
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech G403 Oyun Mouse Driver 64 Bit İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.