Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse (Resimli Kurulum Anlatım) Driver İndir

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver

Logitech M590 Multi-Device Silent model mouse için driver kurulumunu buradan sizlere resimli olarak nasıl kuracağınızın bilgisi sizlere vereceğiz.

Bu driver Windows 32 bit ve 64 bit alt kısımda geçmekte olan tüm Windows işletim sistemleri için geçerli olup Logitech Options mouse driver ve ek programların kurulumunun anlatımıdır.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen kurmak istediğiniz bilgisayarıza indiriniz. İşlemi yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayını ve driver indirme işlemini durdurmayınız. Driver indirme işlemi bitiminde kurulum için çalıştırınız.

İlk çalıştırmanızda kurulum için sizden izin isteyecektir. Kuruluma onay vererek kuruluma devam ediniz.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver Resimli Kurulum Anlatım Birinci Sayfa

Kurulum aşaması açıldığından resimde gördüğünüz üzere driver kurmaya başlamanızı isteyecektir. Bu kurulum menüsünde “INSTALL LOGITECH OPTIONS” siyah butona basrak kurulum devam ediniz.

İkinci kurulum sayfasına driver kurulumunu yapacaktır. Kurulum bitimine kadar bekleyiniz ve en son kurulum sayfasında “LAUNCH LOGITECH OPTIONS” botuna basarak kurulum tamamen bitirmelisiniz.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver Resimli Kurulum Anlatım Son Sayfa

Driver kurulumu bu şekilde bitirdiniz. Başlat menüsünden veya Program Files Logitech klasörüne giderek çalıştırabilirsiniz.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Bağlantı Hatası Görünümü

Eğer kurulum yaptıktan ve çalıştırdıktan sonra karşınıza “No devices detected” hatası çıkarsa farenizin doğru bağladığınız kontrol ediniz.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse

Program fareyi göremediği için size bu hatayı verecektir. Kontrol ettikten sonra “ADD DEVİCES” butonuna basarak tekrar cihazı artmanız gerekmektedir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 300.5 MB
Driver Dosya Adı: Options_installer.exe
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.