Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse (Resimli Kurulum Anlatım) Driver İndir

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver

Logitech M590 Multi-Device Silent model mouse için driver kurulumunu buradan sizlere resimli olarak nasıl kuracağınızın bilgisi sizlere vereceğiz.

Bu driver Windows 32 bit ve 64 bit alt kısımda geçmekte olan tüm Windows işletim sistemleri için geçerli olup Logitech Options mouse driver ve ek programların kurulumunun anlatımıdır.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen kurmak istediğiniz bilgisayarıza indiriniz. İşlemi yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayını ve driver indirme işlemini durdurmayınız. Driver indirme işlemi bitiminde kurulum için çalıştırınız.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver Resimli Kurulum Anlatım Birinci Sayfa

İlk çalıştırmanızda kurulum için sizden izin isteyecektir. Kuruluma onay vererek kuruluma devam ediniz. Kurulum aşaması açıldığından resimde gördüğünüz üzere driver kurmaya başlamanızı isteyecektir. Bu kurulum menüsünde “INSTALL LOGITECH OPTIONS” siyah butona basrak kurulum devam ediniz.

İkinci kurulum sayfasına driver kurulumunu yapacaktır. Kurulum bitimine kadar bekleyiniz ve en son kurulum sayfasında “LAUNCH LOGITECH OPTIONS” botuna basarak kurulum tamamen bitirmelisiniz.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver Resimli Kurulum Anlatım Son Sayfa

Driver kurulumu bu şekilde bitirdiniz. Başlat menüsünden veya Program Files Logitech klasörüne giderek çalıştırabilirsiniz. Eğer kurulum yaptıktan ve çalıştırdıktan sonra karşınıza “No devices detected” hatası çıkarsa farenizin doğru bağladığınız kontrol ediniz. Program fareyi göremediği için size bu hatayı verecektir. Kontrol ettikten sonra “ADD DEVİCES” butonuna basarak tekrar cihazı artmanız gerekmektedir.

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Bağlantı Hatası Görünümü

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 146 Mb.
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech M590 Multi-Device Silent Mouse Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.