Logitech USB Headset Stereo H650e Mikrofonlu Kulaklık (Resimli) Driver İndir

Logitech USB Headset Stereo H650e Mikrofonlu Kulaklık (Resimli) Driver

Logitech marka USB Stereo H650e modeli mikrofonlu kulaklık kullanıcıları için Windows işletim sisteminden driver dosyasını nasıl tanıtacaklarını resimli olarak veriyoruz.

Driver Kurulumu: Sayfanın altından indirme link adresinden LogiUCPlugin1.2.95a.exe kurulum dosyasını indirdikten sonra bilgisayarınızda kulaklığı takarak kurulumu başlatınız. Birçok Logitech marka LogiUCPlugin1.2.95a driver dosyasını kullanmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosya adı eğer LogiUCPlugin1.2.95a ise bu anlatım o modeller içinde geçerlidir.

Kurulumu başladığınız ilk olarak kurulumu bilgisayarınızda onaylamak için sistem sizden müsade isteyecektir yani onay, onay vererek kulaklık driver kurulumunu başlatınız.

Logitech USB Headset Stereo H650e Mikrofonlu Kulaklık Driver Kurulumu

Önünüze çıkan kurulum şartlarını kabul ederek “I Agree” butonuna bastığınızda kurulum bilgisayarınıza yapılarak sizden kurulumu sonlandırmanızı isteyecektir. En son kurulum aşamasından kurulumu sonlandırdığınızda kulaklık için gerekli olan driver programını yüklemiş olursunuz. Gördüğünüz üzere driver kurulumu 3 basit işlemde son buluyor, kurulum bu şekilde basittir.

Logitech USB Headset Stereo H650e Mikrofonlu Kulaklık Driver Kurulumu Sonu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası Windows 32 Bit ve Windows 64 bit işletim sistemlerinin her ikisinde de çalışmaktadır. Bu kurulum için sadece bir tek LogiUCPlugin1.2.95a.exe driver dosyasını indirmeniz yeterlidir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.5 Mb.
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech USB Headset Stereo H650e Mikrofonlu Kulaklık Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.