Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 Driver İndir

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 Driver

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

1. İndirme 32 Bit Windows İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 44.1 MB
Üretici: Microsoft
Dil: İngilizce

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (32 Bit) Driver İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 45.4 MB
Üretici: Microsoft
Dil: İngilizce

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (64 Bit) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Rıza Nalbant 9 Nisan 2019

  İndirdikten hemen sonra açılan bir uyarı penceresinde bunu 64 bit için uygun olmadığın söylüyor ve işlemi iptal ediyor ne yapabilirim.

  1. Editör (Site Editörü)11 Nisan 2019

   Sayın Rıza Bey,

   Driver 64 bit ile uyumlu olmadığın anlamına gelmektedir. Şuan yoğunluktan dolayı düzenleme biraz zaman alacak size gün içerisinde size 64 bir orijinal uyumlu driverı varsa sayfa içerisinde indirmeniz için sunacağız.

  2. Editör (Site Editörü)11 Nisan 2019

   Sayın Rıza Bey,

   Tekrar merhaba, sizin işletim sisteminiz 64 bit olduğundan dolayı uyumlu olmadığın hatasını alıyordunuz. Şu an için yeni driver dosyaları 32 bit ve 64 bit uyumlu olarak güncellenmiştir. Sayfada 2 indirmeyi yani 64 bit olan driver indirmesini yapınız. Bu şekilde düzelecektir.

   Başka bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.