Microsoft LifeCam VX-1000 Webcam Driver İndir

Microsoft LifeCam VX-1000 Webcam Driver

Microsoft LifeCam VX-1000 Webcam Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin indirmelerine sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Microsoft LifeCam VX-1000 Webcam

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 28.2 Mb.
Üretici: Microsoft
Dil: İngilizce

Microsoft LifeCam VX-1000 Webcam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Alpaslan

  Microsoft vx1000 kameram var. Driverı indirdim kameram yine çalışmıyor!

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Alpaslan Bey,

   Çok genel bir soru sormuşumuz yani sorunuzun ne olduğu anlaşılmamaktadır. Driverı neden kuramadığınızın hiçbir detayı yok bu yüzden genel olarak cevap verebileceğiz.

   Driver kurulumunu doğru bir şekilde yapabilmeniz için kameranız bilgisayara takılı olmalı ve yeni aygıt bulundu uyarısını görmelisiniz. Eğer bu uyarı yoksa cihazınızı tam olarak taktığınızı veya diğer girişlere takarak tekrar denemenizi öneririz.

 2. Kaan

  Microsoft LifeCam VX-1000 Webcam bu sürücü win 10 da kurulamıyor ve işlem yapılamıyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kaan Bey,

   Microsoft VX-1000 modeli için Microsoft güncelleme yapmamış bu yüzden driver Windows 10 ile uyumlu değil. Takipte olacağız Microsoft ne zaman Windows 10 için güncel driver sunarsa bizde buradan sizlere bildireceğimizi bilmenizi isteriz.

   1. Yasin

    Merhaba halen yok galiba?

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Yasin Bey,

     Şu an için (Eylül 2020) uyumlu olan işletim sistemleri Windows 7, Windows Vista 32 bit ve 64 bit Windows XP içinde sadece 64 bit için geçerlidir.

     Resimde gözüktüğü gibidir.