NVIDIA GeForce GT 740M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

NVIDIA GeForce GT 740M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver

NVIDIA GeForce GT 740M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver

Driver Kurulumu: Driver dosyasını bilgisayarınıza indirmeden önceki işleminiz alt tarafta bulunan işletim sistemi alanında sizde bulunan işletim sisteminizi kontrol ediniz. İşletim sisteminiz driver ile uyumlu gözüküyorsa driver indiriniz.

Uyumlu değilse Nvidia için bit ve işletim sistemi çok farklılık gösterdiğinden sayfada sizin işletim sistemine uyumu olan driver dosyasını bulunuz. Sitede arama yoluyla modelinizi yazarak yapabilirsiniz. Yinede bulamazsanız driver istek sayfasına yazarak site içerisinde eklememizi isteyebilirsiniz.

İşletim sistemi uyumlundan sonra driver dosyasını bilgisayarınıza indiriniz ve indirdiğiniz driver dosyasını bilgisayarınızda kurunuz, Nvidia driverların kurulumu basittir, kurulum yönergeleri takip ederek kuruluma devam ederek sonlandırmanız driver dosyasını kurmanız için yeterli olacaktır.

Driver Yardım

Driver dosyası Nvidia sitesinden veya driver indirmeli kaynaklarından kontrol edilerek indirilmeye sunulmuştur. Bu sebepten dolayı driver güvenliğini kontrol edilmiştir. Kontrol edilemeyen hiçbir kaynaktan driver indirilmesi verilmemekte, Nvidia orjinal driverı indirmenize müsaade edilmemektedir.

Driver indirme ya da kurulum sırasında hata ile karşılaşırsanız ya da sormak istediğiniz sorularınınız olursa alt tarafta site editörlerine sorarak sorunuzu cevap alabilirsiniz. Bu sayfada sadece driver dosyasını bulabilir ve driver dosyası ile alakalı olan sorularınıza cevap alabilirsiniz. Driver haricinde teknik sorunlar gibi sorunlarınıza buradan çözüm bulmanız mümkün değildir! Teknik olan soruları teknik servislerde çözmemiz germektedir. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

Boyut: 544 Mb.
Üretici: Nvidia
Dil: Türkçe

NVIDIA GeForce GT 740M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yorum veya Yardım İsteği

 1. Sinan

  Ben windows 7 den windows 10 a geciş yaptım ve windows 7 driver ları yüklüydü tabi bundan dolayı intel ve nvidia sürüclerine uyumsuz dedi pc açıldıktan sonra eski driverları silmeden windows 10 driverlarını yükledim intelde bir sıkıntı yaratmadı ama nvdia da yüklerken sıkıntı olmadı pc yeniden başlatma istedi ve yaptım yeniden başladıktan sonra ınvalıd process attach attempt hatası ile mavi ekran almaya başladım bir süre ben mu mavi ekranı aldım her açılışta yani pc açılmıyordu sonra bir gün açmak istedim ve açıldı ama bu seferde aygıt yöneticisinde gt 740m gizli aygıt olarak gözüktü bende fırsat bildim ve ddu ile driver ları sildim şimdi yeni driver indiricem windows 10 64 bit olarak ama tekrar aynı şey olacağından korkuyorum ve laptop umu temizleyen bakan biriyim ben her hafta tozunu alıyorum içindeki yardım edin lütfen oyun oynayamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sinan Bey,

   Driver dosyasını yüklemeniz bilgisayarınıza ve diğer cihazlara zarar vermez. Driverı yüklerken dikkat etmeniz gereken doğru driver dosyasını yüklemek olacaktır. Siz anladığımız kadarıyla driver yükleyeceğim ama olur mu olmaz m bilmiyor demişsiniz.

   Orijinal driver dosyasını yüklediğiniz müddetçe sorun yaşamazsınız. Birçok kullanıcının yaptığı hata ise bu driver buna muadil yani bunda da çalışıyor denilerek yanlış driver dosyasını bilgisayarına yüklüyor. Evet, birçok model için benzer driver var yok diyemeyiz ama bu doğruluğu kesin değildir.

   Farklı kaynaklardan gelişi güzel yüklediniz kesinlikle önermiyoruz ne olur bu durumda sistem çöker yeniden kurmak zorunda kalırsınız. Size tavsiyemiz sisteme zarar vermeden doğru bir şekilde yüklemek istediğiniz modelin adından emin olarak orijinal yapımcı tarafından sizin işletim sistemi ve bit sürümüne uyumlu driver yüklemeniz olacaktır.

   Driver güncelleme ve yükleme programlarını da kullanabilirsiniz. Mesela Driver Booster gayet başarılıdır. Bu şekilde sorunla karşılaşmazsınız.