NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını siteden indirme işlemini başlatın. Driver kurulumunu yapabilmeniz için driver dosyasını tam olarak indirmeniz gereklidir.

Driver dosyası kısmen büyük olduğundan biraz zaman alabilir. İndirmeyi tamamen yapmasını beklemelisiniz. İndirme sırasında tarayıcınızı yani sayfayı kapatmayınız, indirmeyi durdurmadan indirmenin bitmesini bekleyiniz.

Nvidia driverları kurulum dosyası olarak çalışmaktadır. Driver kurulumu için sadece yapmanız gereken indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmak, kurulum aşamalarında ilerleyek kurulumu bitirmeniz yeterlidir.

Driver kurulumu sırasında işletim sisteminin ve işletim sisteminin bit sürümünü doğru olması gerekmektedir. Sayfada uyumlu işletim sistemi karşısında yer alan uyumlu işletim sistemini ve hangi bit sürümünde uyumlu olduğunu kontrol etmelisiniz.

Driver kurulumu sayfada anlatıldığı şekilde basitçe yapabilirsiniz. Driver dosyası kurulum sırasında sorunla karşılaşırsanız alt tarafta sorunun detayları ile birlikte sorabilir, sorunuza cevap alabilirsiniz.

Sorunuz ile alakalı başka bir soru başka bir kullanıcı tarafından sorulmuş olabilir, sorunuzun cevabına daha kısa sürede ulaşmak için sayfa altına bulunan yorumlar alanından veya site arama kutusunu kullanarak sorunuz ile alakalı başka soru sorulmuş mu incelemenizi tavsiye ederiz.

Sorun ile karşılaşan kişiler sorularını sorarken sorun detaylarını ve işletim sistemi detaylarını bildirmeleri gereklidir. Site editörleri bu şekilde sorunuzu daha rahat anlayarak size dönüş yapabileceklerdir. Sorun detayı ve işletim sistemi detayı bildirilmediğinden tekrar soru sorularak detay istendiği bu da zaman kaybına yol açtığı gözlemlenmiştir. Lütfen sorunuz ile detayları bildirmeyi unutmayınız.

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

Boyut: 552 MB
Üretici: Nvidia
Dil: Türkçe

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.