OKI B4400 Siyah Beyaz Yazıcı Driver İndir

OKI B4400 Siyah Beyaz Yazıcı Driver

OKI B4400 Siyah Beyaz Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

OKI B4400 Siyah Beyaz Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.4 Mb.
Üretici: OKI
Dil: İngilizce

OKI B4400 Siyah Beyaz Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Emir Çolak

  Win 8.1 e Oki B4400 kurdum. Bilgisayar bu cihaz çalışıyor mesajı veriyor ama yazıcı yazmıyor. Ayrıca bu sayfadaki driverı indirdim ama kuruluş hatası veriyor kurulmuyor.

 2. MEHMET İYİBİLDİREN

  Win 10 64 bit kullanıyorum oki b4400 yazıcıyı bir türlü çalıştıramadım (yazıcı hatası) mesajı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinir teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın MEHMET İYİBİLDİREN;

   Yazıcı hatası genel bir hatadır. Hata detayını paylaşırsanız size yardımcı olmaya çalışacağız. Lütfen çekinmeden detayları paylaşınız.

   1. Soner Akad

    Windows 8.1. de çalışıyordu. Bilgisayarı formatladım şimdi ise yazdıramıyorum. Yazdırma kuyruğunda hata mesajı veriyor.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Soner Bey,

     Yazıcı bekleyen sırası birden çok çıktı gönderdiyseniz takılmış, kilitlenmiş olabilir. Yazıcı kuyruğunda bekleyen tüm yazdırma işlemlerini iptal ederek siliniz. Bilgisayarınızı tekrar başlatınız. Yazdırmada işlem kalmadığına emin olarak yazdırma işlemini yapınız.