OKI ML1190 Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver İndir

OKI ML1190 Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver

OKI ML1190 Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver yazıcı tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

OKI ML1190 Nokta Vuruşlu Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 374 Kb.
Üretici: OKI
Dil: İngilizce

OKI ML1190 Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Derya

  Windows XP Oki ml1190 kurulumunda 89 file(s) unzipped successfully hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz? Mailim: evsantekstil1993@gmail.com

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Derya Hanım,

   Yazmış olduğunuz bir hata değil. Program Winzip exe hali ile sıkıştırıldığı için size toplamda 89 dosya başarıyla açıldı bilgisi vermiş. Alt resimde görebilirsiniz.

   Burada yapmanız gereken bilgisayarınızda yazıcılar bölümünden driver dosya yerini C:\Oki Driver klasörü olarak göstermeniz yeterlidir.

   1. derya

    nasıl yapılıyor daha açık yazarmısınız

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Derya Hanım,

     Dosyayı açarak bilgisayarınıza driver dosyasını Donanım başlat menüsünden aygıtlar ve yazıcılar menüsünden sağa tıklayarak yazıcı ekleme menüsünden yüklemelisiniz. Bu yazıcı modeli için driver manüel olarak yüklenmesi gereklidir, kurulumu yoktur. Anlamadığınız yer olursa tekrar sorabilirsiniz.