OKI ML3320eco Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver İndir

OKI ML3320eco Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver

OKI ML3320eco Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir.

Driver Yardım

Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir. Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

OKI ML3320eco Nokta Vuruşlu Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 1.4 Mb.
Üretici: OKI
Dil: Türkçe

OKI ML3320eco Nokta Vuruşlu Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yorum veya Yardım İsteği

 1. levent ünal

  sap programında çıktı alamıyoruz

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Levent Ünal,

   Sap programının ne olduğunu tam olarak anlayamadık. Fakat programların birçoğu varsayılan yazıcı ne seçili ise o yazıcıdan çıktı alır. Muhtemelen siz varsayılan yazıcınızın OKI ML3320eco olarak ayarlanmadığı için Sap programından çıktı alamıyorsunuz.

   Varsayılan yazıcınızı ayarlayarak tekrar denerseniz yazıcınızdan çıktı alma sorununuz çözülecektir. Varsayılan yazıcı nasıl ayarlanacağını bilmiyorsanız buradan bilgi edebilirsiniz.