OKI Pro7411WT Renkli Yazıcı Driver İndir

OKI Pro7411WT Renkli Yazıcı Driver

OKI Pro7411WT model yazıcı kullanıcıları için Windows 32 ve 64 bit işletim sistemlerinin tümüne uyumlu driver yazılımıdır.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu buradan sizlere resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Kuruluma başlamadan önce bilgisayarınızı yazcınızı takınız ve driver indirme işleminin tamamen bitmesini bekleyerek driver kurulum dosyasını yazıcınızı tanıtmak istediğiniz bilgisayarınızda çalıştırınız.

İlk kurulum sırasında bilgisayarınıza gerekli dosyaları açarak direk kurulum ekranı önünüze gelecektir. Bu ekranda size iki adet soru sorulacak birisi Local Printer diğer soru ise Network Printer biz işlemimizi standart yazıcı olan Pro7411WT modeli yapacağımızdan Local yani Yerel yazıcı seçimini seçerek driver kurulumuna devam ediyoruz. Diğer seçenek yani Network Printer ağ yazıcıları ile alakalıdır.

OKI Pro7411WT Driver Kurulumu

Diğer bir ekranda ise size yazıcınız nasıl bağladığınız soran ekranı göreceksiniz. Bağlantıyı usb ile yaptıysanız usb diğerleri ile yapıyorsanız hangi bağlantı türünü kullanıysanız o seçimi seçerek kuruluma devam ediniz. Bu ekrandan sonra sizin yazıcı modelinizi soracaktır. Bu ekranda ise biz Pro7411WT için kurulum yaptığımız için Pro7411WT seçerek kuruluma devam ediyoruz.

OKI Pro7411WT Model Seçimi (Model Pro7411WT)

Model seçimimizden sonra artık bilgisayara gerekli olan tüm driver dosyaları sistem tarafından atılacak ve yazıcınız tanıtma işlemini bitirmiş olacaksınız. Kurulum sırasında eğer connect cable hatası alırsanız yazıcı bağlantılarını kontrol ederek tekrar kuruluma devam ediniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 8 Mb.
Driver Dosya Adı: OKB3S04T102ENU_43694.exe
Üretici: OKI
Dil: İngilizce

OKI Pro7411WT Renkli Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.