Piranha Razor Serisi Oyun Kolu Driver İndir

Piranha Razor Serisi Oyun Kolu Driver

Piranha Razor Serisi Oyun Kolu Driver

Bu driver Razor A Type, Razor B Type, Razor C Type, Razor D Type, Razor E Type, Razor F Type, Razor H Type, Razor M Type, Razor N Type, Razor P Type, Razor Q Type, Razor R Type, Razor S Type, Razor U Type, Razor W Type ve Razor X Type modellerine uyumludur.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin indirmelerine sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Piranha Razor Serisi Oyun Kolu

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 2.6 Mb.
Driver Dosya Adı: Razor-series-driver.rar
Üretici: Piranha
Dil: İngilizce

Piranha Razor Serisi Oyun Kolu Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum veya Yardım İsteği

 1. ozan yılmaz

  merhaba ben bu konsolun f type olanını aldım ve konsolu kullanır kullanmaz sol ve sağ joystiğinin yerleri değişti sağ tarafı kullanınca sol sol tarafı kullanınca sağ taraf olaraak algılıyor 2 kere gidip değiştirdim ama hepsinde böyle oluyordu nasıl düzeltebilirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ozan Bey,

   Ayarlamaları kayıt etmiyor doğru mu? Ayarları kayıt etmiyorsa bilgisayarınızda deep freeze ve benzeri dosyaları eski haline getiren program kullanıyor musunuz?

   Birde bilgisayar da kullanıcı yönetici durumda değilse yine kaynaklanabilir. Bunları kontrol ediniz deneyiniz sorun yaşarsanız tekrar buradan çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.

   Normal şartlarda ayarlamaları ayarladığınız şekilde bilgisayara kayıt eder ve o şekilde kullanırsınız.

 2. Alperen

  Rar şifresini alabilir miyim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Alperen Bey, Rar şifresi kaldırılmıştır. Tekrar indirerek direk olarak açınız.