Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver İndir

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantılarının doğru şekilde takıldığını mutlaka kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı site ziyaretçileri sorusunu detaylandırmadıklarından veya çok kısa yazdığından dolayı aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera

1. Driver İndirmesi

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 16 Mb.
Üretici: Piranha
Dil: İngilizce

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver 1 İndir


2. Driver İndirmesi

İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 54.2 Mb.
Üretici: Piranha
Dil: İngilizce

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ata Soysal

  Merhaba ban Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver İndir buna tıklıyorum. Yandex disk kur diyor ne yapmam gerekir.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ata Bey,

   Yandex disk üzerinden indiriliyordu. Driver indirme linklerini daha kolay olması için değiştirdik. İndirme linklerinden giderek sayfada üst tarafta çıkan Download menüsü ile kolaylıkla indirebilirsiniz. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Şule

  Merhaba ben Piranha PC 4000 için program indirdim ama çalıştıramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şule Hanım,

   Sayfada soru sorarken detayları bildirmeniz için yazdığımız alanı okuyarak lütfen sorunuzu tekrar sorunuz. Çalıştıramıyorum çok genel bir ifadedir. Ne yaptığınız bilmeden size nasıl cevap yazabiliriz. Sorunuzu detaylandırarak lütfen çekinmeden bize iletiniz. Size yardımcı olmaya çalışacağız.

   1. Alkım Döner

    Bende indirdim fakat aç butonuna tıklayınca kurulum başlamıyor.

 3. umut

  ses dosyası yokmu ses gelmiyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Umut Bey,

   Driver dosyası içinde ses olmaz. Driverı kurduktan sonra ses kartı çalışır. Driverlar ses kartını çalıştırma için gerekli olan sistem dosyalarıdır.