Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver İndir

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantılarının doğru şekilde takıldığını mutlaka kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz sorusunu detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 16 Mb.
Üretici: Piranha
Dil: İngilizce

Piranha Tarantula X Type Tak Çalıştır USB 2.0 s-IP PC Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Şule

  Merhaba ben Piranha PC 4000 için program indirdim ama çalıştıramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şule Hanım,

   Sayfada soru sorarken detayları bildirmeniz için yazdığımız alanı okuyarak lütfen sorunuzu tekrar sorunuz. Çalıştıramıyorum çok genel bir ifadedir. Ne yaptığınız bilmeden size nasıl cevap yazabiliriz. Sorunuzu detaylandırarak lütfen çekinmeden bize iletiniz. Size yardımcı olmaya çalışacağız.

 2. umut

  ses dosyası yokmu ses gelmiyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Umut Bey,

   Driver dosyası içinde ses olmaz. Driverı kurduktan sonra ses kartı çalışır. Driverlar ses kartını çalıştırma için gerekli olan sistem dosyalarıdır.