Razer Lancehead Wireless Oyun Mouse (Resimli Kurulum) Driver İndir

Razer Lancehead Wireless Oyun Mouse (Resimli Kurulum) Driver

Razer Lancehead wireless özellikli fare için resimli driver kurulumunu buradan sizlere anlatacağız.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi bitene kadar sayfayı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız. İşletim sisteminizin uyumunu sayfada içerisinde uyumlu işletim sitemi karşısında yer alan işletim sistemlerine bakarak kontrol ediniz. İndirme sonunda oyun mouseunuzu doğru bir şekilde taktığınıza emin olunuz ve driver kurulumunu başlatınız. Kurulumun ilk aşamasında sizden driver kurulumunu başlatmanız için bilgisayar onay vermenizi isteyecektir. Onay vererek kurulumun devam etmesini sağlayınız.

Razer Lancehead Wireless Oyun Mouse Kurulumu 1. Aşama

Birinci kurulum aşamasından size driver ve Razer oyun mouse için programları nereye kurmak istediğiniz soracaktır. Bu ekranda “Install” yeşil butona basarak kuruluma devam ediniz. İnternet üzerinden driver ve programın kurulumu yapabilmesi için gerekli dosyaları çekecektir. Bu aşamada indirmesini bekleyiniz. İndirmeyi durdurmayınız ve internet bağlantınızı kapatmayınız. Tahmini 1 dakika yazısı olsa da 5 dakikaya yakın bir süre içerisinde internet hızınıza bağlı olarak indirecektir. İndirmenin tamamen bitmesini bekleyiniz!

Razer Lancehead Wireless Oyun Mouse Kurulumu 2. Aşama

İndirme işlemi bittikten sonra bilgisayarınıza yine gerekli driver ve mouse özelliklerini kullanmanız için dosyaları atarak driver kurulumunu sonlandırmanızı isteyecektir. Artık mousenuzun tüm özelliklerini oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Driver kurulumu sırasında anlamadığınız veya sormak istediğiniz, aklınıza takılan her türlü soru ya da sorularınızı yorumlar alanından yazabilirsiniz. Soru ya da sorunlarınıza editörler veya kullanıcılar tarafından yanıt verilecektir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 4 Mb.
Üretici: Razer
Dil: İngilizce

Razer Lancehead Wireless Oyun Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.