Samsung 150MP Monitör Driver İndir

Samsung 150MP Monitör Driver

Samsung 150MP monitör kullanıcıları için driver yazılımıdır.

Driver Kurulumu: Driver için 3 çeşit indirme alt kısımda bulunmaktadır. Bunların sadece işletim sistemleri farklı kurulumları aynı şekildedir. İşletim sisteminize uygun olan driver indireceksiniz.

Driver indirdikten sonra önünüze setup yani kurulum dosyası çıkacaktır. Bunu açınız. İlk ekranda sizden kurulum için monitörünüzü seçmeinizi isteyecek siz orada Samsung 150MP olanı seçerek onaylacaksınız ve kurulum sonlandıracaksınız. Driver boyutları ufak olduğunundan kurulum hemen biter. Yanlız işletim sistemine dikkat ediniz yanlı driver kurmayınız.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz bize ulaştığı anda müsait olan site editörü sorunuzun hemen altında cevap olarak size dönecektir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz.


1. İndirme

İşletim Sistemi: Windows 2000

Boyut: 0,06 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung 150MP Monitör Driver Windows 2000 İçin İndir


2. İndirme

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows ME

Boyut: 0,04 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung 150MP Monitör Driver 2 İçin İndir


3. İndirme

İşletim Sistemi: Windows XP

Boyut: 0,06 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung 150MP Monitör Driver Windows XP İçin İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.