Samsung C24F396FHM Curved Monitör Driver (Resimli Anlatım) İndir

Samsung C24F396FHM Curved Monitör Driver

Samsung marka C24F396FHM model monitör kullanıcıları için driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Bu driver dosyasını kurduktan sonra monitörünüzün tüm özelliklerini kullanabilir olacaksınız. Driver dosyasını indirmeden evvel monitörünüz Samsung C24F396FHM olmalı, işletim sisteminin uyumlu olmalı ve driver tam olarak indirmeniz gerekmektedir.

Sayfadan gerekli kontrolleri yapınız ve driver dosyasını indirerek (driver indirme sırasında sayfayı kapatmayınız, durdurmayınız, driver tam indirmeniz gereklidir) driver kurulumunu onaylayınız.

  1. Resimde gözüktüğü üzere driver kurulumuna onay verdiğinizde bilgisayara driver dosyasını atarak kurulumu başlatacaktır. Bu işlem otomatik olarak kendisi yapacaktır. Siz hiçbir işlem yapmadan gekleyiniz.
  2. Resimde gözüktüğü gibi sizden monitör modelini seçmenizi isteyecektir. Monitör seçim alanında Analog monitör mü yoksa HDMI monitör mü kullandığınız seçerek kuruluma devam ediniz. Listede verilen monitör seçimleri aynı sadece sonra size Analog, HTMI olup olmadığını sormaktadır. Buna dikkat etmeniz yeterli kodları sırası ile hangisi seçmeliyim diye düşünmenize gerek yoktur. Bu seçimden sonra kurulumu yaparak driver kurma işlemini bitirmiş olursunuz. Resimlere alt taraftan bakabilirsiniz.

Samsung C24F396FHM Curved Monitör Driver (Resimli Anlatım) #1

Samsung C24F396FHM Curved Monitör Driver (Resimli Anlatım) #2

Driver kurulumu iki basit aşamada bittiğini gördük. Bu şekilde kurulumu basittir. Kurulum sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorularınızı detayları ile birlikte yazmayı unutmayınız.

Samsung C24F396FHM Curved Monitor

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 8 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung C24F396FHM Curved Monitör İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.