Samsung C2680FX Yazıcı ve Tarayıcı Driver İndir

Resim Yok

Samsung C2680FX model yazıcı kullanıcıları için hem yazıcıyı hemde tarayıcıyı tanıtmalarından kullanacakları driver yazılımı indirerek tüm tanıtım işlemlerini yapabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Her iki driver ayrı, ayrı indirip kurulumu başlatınız. Her iki driver içinde sürekli olarak ilerleyerek kurulum tamamen bitiriniz. Kurulum bitiminde ilgili driverlar bilgisayarınızda hazır hale gelecektir.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz bize ulaştığı anda müsait olan site editörü sorunuzun hemen altında cevap olarak size dönecektir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz.

Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen teknik sorunlar sormayınız, teknik soruları teknik servisten yardım almalısınız. Teknik sorunlarda buradan yapılacak hiçbir işlem yoktur!

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 42.2 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung C2680FX Yazıcı Driver İndir


İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 44.5 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung C2680FX Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.