Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı Driver İndir

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı Driver

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı yazıcı kullanıcıların sistemlerinde yazıcıyı tanıtmalarında kullanacakları driver dosyasını içerir.

Resimli Driver Kurulumu: Burada sizlere driver kurulumu resimli olarak sizlere vermeye çalışacağız.

Kurulumu başlamadan bağlantıları kontrol etmenizi öneririz. Bağlantıları kontrol işleminden sonra alt kısımda yer alan resimlere ve açıklamalara bakarak sizde sistemizde driver kurunuz.

Driver kurma işlemi aslında basit bir işlemdir ama amatör kullanıcıları her zaman düşünmek gerektiğin bilincinde olduğunuzda resimli olarak anlatmayı uygun gördük.

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı Driver Driver Kurulumu Yapma

İlk kurulum ekranında yukarıda yer aldığını gibi menüyü göreceksiniz. Burada size driver kurulumu için c içerisine temp klasörü oluşturacağını ve clp-310_print klasörüne kurulum dosyasını atacağını bildiyoru. Next yani ileri diyerek devam ediniz.

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı Driver Driver Kurulumu Yapma 2

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı Driver Driver Kurulumu Yapma 3

Diğer ekranda seçim kısımına geleceksiniz bu ekranda sizlere tavsiyemiz en üst kısımda tipik yükleyi seçerek yüklemeye devam ediniz.

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı

Bu ekranda artık driver dosyasını tamamn bilgisayarınıza atmış ve driver kurulum işlemini bitirmiş bulunmaktasınız. İlk başka temp üzerine atılan driver kurulum dosyasını silebilirsiniz. Driver kurma işleminiz bitmiştir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 28.4 MB
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung CLP-310 Renkli Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ali Elibol 22 Kasım 2020

  Merhaba bilgisayarımdaki işletim sistemi Windows 10 işletim sistemidir. Yazıcım CLP 310 yazıcıyı nasıl tanıtabilirim

  1. Editör (Site Editörü)23 Kasım 2020

   Sayın Ali Bey,

   Windows 10 için yeni uyumlu driver dosyası siteye eklendi. Yazıcınızı düzgün çalışır bir şekilde takınız. Driver dosyasını tamamen indirerek sadece kurulum yapınız. Sayfada ki 2 driver indirme seçeneği tüm Windows 10 işletim sistemi için geçerlidir.