Samsung CLP-620ND Renkli Yazıcı Driver İndir

Samsung CLP-620ND Renkli Yazıcı Driver

Samsung CLP-620ND Renkli Yazıcı Driver

Samsung CLP-620ND Renkli yazıcı kullanıcıları için sistem driverı indirerek bilgisayarınızda yazıcınızı çalışır hale getirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak indiriniz. İndirmiş olduğunuz bu driver direk exe olarak kurulacak bir şekilde bilgisayarınıza inecektir. Exe dosyasından kuruluma başlayınız ve sistem yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz kurulumu tamamen bitiriniz.

Kurulum bittiminde bağlantılarda sorun yoksa yazınız komutlarınız ile çalışmaya başlayacaktır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.


İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7

Boyut: 33.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung CLP-620ND Renkli Yazıcı Driver (Windows) İndir


İşletim Sistemi: Mac OS

Boyut: 5.8 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung CLP-620ND Renkli Yazıcı Driver (Mac) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.