Samsung CLX-3175 Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı & Tarıyıcı Driver İndir

Resim Yok

Samsung CLX-3175 Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer yazıcı ve tarayıcı kullanıcıları için gerekli olan driver içerir.

Driver Kurulumu: İndirmekte olduğunuz driver hem yazıcı hemde tarayıcı için geçerli olduğunu bilmenizi isteriz. Driver indiriniz ve kurulumu yapınız. Kurulum sırasında ayaları değiştirmeden yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz.

Kurulum sonunda full özellikli yazıcı sayesinden tüm yazıcı, tarayıcı ve diğer özellikleri kullanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 24 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung CLX-3175 Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı & Tarıyıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.