Samsung CLX-3175FW Yazıcı Driver İndir

Resim Yok

Samsung CLX-3175FW model yazıcı kullanıcıları için Windows ve mac işletim sistemi Driver. dosyasılarını sitede bularak yazıcınızı bilgisayarda tanıtabilirisiniz.

Driver Kurulumu: Windows için driver tanıtmak isteyenler indiriniz dosyayı direk açacak ve kurulumu tamamen bitireceksiniz. Kurulum bittikten sonra Windows işletim sisteminiz otomatik olarak yazınızı görecekdir.

Mac işletim sistemi kullanıcılar ise indirdiği oldukları driverı mac işletim sisteminden donanım kısımından uygulamaları gerekmektedir bağlantılar tam ise mac içinde otomatik olarak işletim sisteminiz driver tanıyacaktır. Yazıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz yayınlandığında aygıtı kullanan kullanıcılar veya editörler sorunuza cevap verebilmektedir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz.

Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen teknik sorunlar sormayınız, teknik soruları teknik servisten yardım almalısınız. Teknik sorunlarda buradan yapılacak hiçbir işlem yoktur!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows XP

Boyut: 28.6 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung CLX-3175FW Yazıcı (Windows) Driver İndir


İşletim Sistemi: Mac OS

Boyut: 6.1 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung CLX-3175FW Yazıcı (Mac) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.