Samsung M2070FW Tarayıcı Driver İndir

Samsung M2070FW Tarayıcı Driver

Samsung M2070FW model tarayıcı kullanıcıları için sistem driverı.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kabloların tam olarak oturup oturmadığını kontrol etmelisiniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Bu driver sadece tarayıcı tanıtmak için kullanılmalıdır. Yazıcıyı tanıtmak için diğer sayfadan yazıcı driverını indirmeniz gerekmektedir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Samsung M2070FW Tarayıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu belirtiniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 31.1 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung M2070FW Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Zafer Demirci 14 Şubat 2023

  Merhaba, tarama yapıyor fakat PDF şeklinde PC’ye almıyor. 2. sorun ise yukarıda çoklu sayfaları tarama kısmını nasıl çalıştırabilirim? Yukarıda tarama yapabilir ama beceremedim.

 2. mehmet 3 Mart 2020

  iyi çalışmalar. Windows 10 a m2070fw nun tarayıcı driver ını indirdim tarayıcı sürücüsü kurulumu yapmıyor. şuan tarayıcı dışında diğer özellikleri kullanabiliyorum.sadece tarayıcı yı kullanamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)3 Mart 2020

   Sayın Mehmet Bey,

   Driver dosyası kontrol edildiğinde herhangi bir sorunla karşılaşılmadı. Hatayı nerede alıyorsunuz detaylarını mümkünse resim ile paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışacağız.

 3. ozoscar kuy.gıda ltd şti 15 Ekim 2018

  tam sayfa fotokopi nasıl çıkartılır?

  1. Editör (Site Editörü)15 Ekim 2018

   Sayın Ozoscar kuy.gıda ltd şti,

   İlk olarak hayırlı işler dileriz. Tam sayfa olarak birçok yerden çıkarabilirsiniz. İlk olarak Windows işletim sisteminin kendi programı ile üst tarafta yazdırma simgesine tıkladığınızda size yatay, dikey ve tam sayfa olarak mı çıkartmak istediğinizi soran seçimi görebilirsiniz.

   Office programı kullanıyorsanız Office Word ile çıkarabilir veya ücretsiz olan openoffice ve LibreOffice programlarında da çıkarabilirsiniz. Bunlardan istediğinizi kullanarak tam sayfa çıkarabilmeniz mümkün en kolayı Windows kendi resim programından çıkarmadır. Üsteki resimden Windows kendi resim programından nasıl tam sayfa çıkarıldığını görebilirsiniz.