Samsung M2070W Tarayıcı Driver İndir

Samsung M2070W Tarayıcı Driver

Samsung M2070W Tarayıcı kullanıcıları için sistem driver dosyasını indirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız ve kablo bağlantılarının doğru şekilde takıldığını mutlaka kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Bu driver tarayıcı içindir, yazıcı için ayrı driver ayrı yüklemelisiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Samsung M2070W Tarayıcı

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 31.1 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung M2070W Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sinem 1 Temmuz 2020

  Samsung m2070w yazıcımın wifi şifresini hatırlayamıyorum. Şifremi tekrar asıl alırım veya nasıl sıfırlarım yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler

 2. Editör (Site Editörü)17 Temmuz 2018

  Asil adlı kullanıcımızın isteği üzerine sizlere Samsung M2070W tarayıcı için driver kurulumun resimli olarak anlatıyoruz. Bu kurulum sadece M2070_Series_WIN_Scanner_V3.31.38.04.exe driver dosyası için geçerlidir. İlerde güncelleme olduğunda driver dosyası değişirse kurulum şekli ve resimleri değişiklik gösterebilir.

  İlk olarak indirmiş olduğunuz M2070_Series_WIN_Scanner_V3.31.38.04.exe driver dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Çalıştırma aşamasında size yükle ve çıkar menüleri görünecektir. Burada çıkar menüsüne tıklayarak driver kurulumu için gerekli olan driver dosyasını bilgisayarınıza atmasını ve diğer kurulum ekranın gelmesini bekleyiniz.

  Driver kurulum ekranında ise driver kurulum aşamasını incelediğinizi ve onayladığınız kabul ederek kuruluma devam etmeniz gereklidir. Bu aşamadan sonrada tarayıcısını kurmak istediğiniz baülantı tipini seçmelisiniz. USB ile bağlı ise USB, ağ üzerinden bağlanacaksanız ağ, kablosuz bağlantı yapacaksanız ise kablosuzu seçerek devam ediniz.

  Bu aşamadan sonra eğer tarayıcınız doğru bir şekilde bağladıysanız listede yer alacaktır. Listeden seçimi yaparak kurulumu yaparak bitirmelisiniz. Son kurulum aşamasında tarayıcı kurulduğuna dair Windows işletim sisteminin durum çubuğunda mesajı görebilirsiniz.

  Üst resimde görüldüğü üzere hangi türü seçerseniz seçin hata alırsanız bağlantı türünü doğru bir şekilde yapmamışınız ve bilgisayar yazıcıyı görmemiştir. Bağlantılar hangisi ise USB için USB bağlantı kablosunu, kablosuz için bilgisayar ve tarayıcı kablosuz ayarlarının açık olduğunu, ağ içinde ağ ayarlarının doğru yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz!

 3. AYCAN GÜVEN 28 Haziran 2018

  Teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)28 Haziran 2018

   Sayın Aycan Güven,

   Siteyi kullanarak bize iyi dileklerinizi bilgilendirdiğiniz için bizlerde size teşekkür ederiz. Her zaman bizlere ulaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızı sunarız.

   1. asil 17 Temmuz 2018

    indirdiğim yazılımların setupını bulamıyorum

    1. Editör (Site Editörü)17 Temmuz 2018

     Sayın Asil,

     İndirmiş olduğunuz dosya tek bir driver dosyasıdır. Uzantısı ise exe uzantılıdır. İçerisinde birden çok dosya yoktur. Direk olarak indirmiş olduğunuz driver kurmalısınız. Ayrıca üst yorumlar alanında sizin için nasıl kuracağınızı resimli olarak anlattık oradan da driver kurulumu görebilirsiniz.