Samsung M2825DW Yazıcı Driver İndir

Samsung M2825DW Yazıcı Driver

Samsung M2825DW model yazıcı kullanıcıları için Windows işletim sisteminin yazıcıyı tanıtmalarından kullanabilecekleri sürücü dosyaları ve resimli kurulumunu burada bulabilirsiniz. Bu driver Windows işletim sistemi için geçerlidir. Windows işletim sistemli bilgisayar ve Samsung M2825DW model kullanmanız yeter.

Driver Kurulumu: Burada sizler için M2825DW model driver kurulumu nasıl yapılır resimli ve açıklamalı bir şekilde vereceğiz. Resimlere ve alt açıklamalara dikkat ederek sizde bilgisayarınızda bu işlemleri yapınız.

Samsung-M2825DW-Printer-Ne-Yapsın-Ekrani

Üst kısımdaki resimde sizden bilgisayarınız için gerekli olan driver dosyasını ne yapmanızı istediğiniz soracaktır. Yükle diyerek devam edelim.

Samsung-M2825DW-Printer-Driver-Ana-Kurulum-Ekranı

Evet ana kuruluma yükleden sonra geldik bu ekranda ise ilerleyin, bağlantılarınızı tam olarak yapın ve kurulumu başlatınız. Kurulum bitiminde artık yazıcınızı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 47.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung M2825DW Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.