Samsung ML-1630 Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-1630 Yazıcı Driver

İndireceğiz driver ML-1630 yazıcıyı tanıtmanız için gereken driver dosyasını içermektedir.

Driver Kurulumu: Driver direk olarak çalıştırınız. İlk kurulum sırasında C sürücü içerisine Temp klasörü oluşturacak ve içerisine atacaktır. Sizin driver kurulumu sırasında bu klasöre ihtiyacınız yoktur. Sadece kurulumu yapabilmesini için gereken dosyaları Temp içerisinden çekmek için atılmaktadır. Herhangi bir işlem yapmayın ve aynen bırakın.

İkinci ekrana geçiniz, ikinci ekranda driver kurulum için gereken dosyaları tamamen atacak ve asıl kurulum ekranını geçiş yapacaktır. Asıl kurulum ekranında ilk önünüze çıkan tipik olanı seçiniz ve driver kurulumunda ilerleyin ve driver kurulum işlemini sonladırın.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

Samsung ML-1630 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 25.1 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-1630 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.