Samsung ML-1660 Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-1660 Yazıcı Driver

Samsung ML-1660 yazıcı kullanıcıları için sistemlerinde yazıcıyı tanıtmalarından kullanmak isteyecekleri sistem driver buradan bilgisayarınıza indirerek yazıcınızı aktir yani çalışır hale getirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver indirme işleminizi tamamen yapınız. Driver indirdikten sonra kurulumu başlatınız. Herhangi bir ayar ile oynadan sürekli olarak amatör kullanıcılar sonuna kadar devam etsinler ve kurulumu sonlandırsınlar.

Eğer amatör değil bilginiz var ise driver kurma hakkında özeli seçerek istediğiniz ayarlamaları bilerek kurulumu sonlandırınız.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir. Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz.

Samsung ML-1660 Yazıcı

Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.3 MB
Driver Dosya Adı: SamsungUniversalPrintDriver2.exe
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-1660 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

19 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ceren Topbaş 3 Kasım 2022

  Merhaba, Samsung ML 1660 yazıcım birkaç gündür yazıcıya gönderilen belgeleri yazdırmıyor ve hata veriyor. Yazdırma kuyruğunda olan tüm belgeleri de temizledim ama bir yararı olmadı. Sorun ne olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)3 Kasım 2022

   Sayın Ceren Hanım,

   Yazdırma sırasında almış olduğunuz hatayı yazmamışsınız. Hatayı yazarsanız size yardımcı olmaya çalışacağız.

 2. Müge Arslan 10 Ekim 2022

  Merhaba, Mac OS Monterey olan laptopuma Samsung ML1660 yazıcısını ekledim fakat çalışmıyor. Tak ve çalıştır olarak Windows yazıcı laptoplarda çalışıyor. Sanırım driver güncel değil ancak bulamıyorum. MacBook Air M1 sürüm macOs Monterey 12.3.1. kullanıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim?

  1. Editör (Site Editörü)10 Ekim 2022

   Sayın Müge Hanım,

   Sayfada Windows için driver dosyası bulmaktadır. Mac işletim sistemi için driver bulunmamaktadır.

  2. Koray İnce 8 Mart 2023

   Müge Arslan ben de aynı sorunu yaşıyorum. Sorunu çözebildiniz mi?

 3. Ali Kılıç 19 Aralık 2021

  Merhaba yazıcımda kırmızı ışık yanıp sönüyor sebebi ne olabilir? Sabit yanmıyor yanıp sönüyor.

  1. Editör (Site Editörü)22 Aralık 2021

   Sayın Ali Bey,

   Yazıcı besleme alanında kağıt sıkışması var mı? Yazıcı besleme alanına (kağıt giriş) herhangi bir cismin sıkışmış mı? Son olarak da tonerin düzgün bir şekilde takılı olduğunu kontrol ediniz.

 4. Yusuf Bestil 21 Ekim 2020

  Çok teşekkürler yazıcımı 1 dakikada kurdum.

  1. Editör (Site Editörü)21 Ekim 2020

   Sayın Yusuf Bey,

   Bir dakika gibi kısa sürede driverı kurduğunuz duymak bizleri sevindirdi. Driverindirmeli.com adresini driver için arkadaşlarınıza önermeyi lütfen unutmayınız. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 5. Köksal 2 Ekim 2018

  Windows 10 32 bit için de uygun mudur?

  1. Editör (Site Editörü)3 Ekim 2018

   Sayın Köksal Bey,

   Site içerisinde 32 bit ve 64 bit belirtilmediyse her iki bit sürümü içinde uygundur. Eğer bir sürümleri farklı olursa bunu sayfada belirtiyoruz. Windows 10 32 bit için kullanabilirsiniz. Başka bir soru veya sorununuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 6. Nil Koca 24 Eylül 2018

  USB tanınmadı uyarısı alıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)25 Eylül 2018

   Sayın Nil Hanım,

   Bunun sebebi bilgisayarınızda yüklü olan USB driver dosyaları bozulmuş olabilir veya USB girişinde sorun olabilir. Burada yapmanız gereken USB için driver dosyasını tekrar kurunuz ve USB girişini farklı bir USB girişi ile deneyiniz. Bu şekilde USB tanımadı hatası düzelecektir. Yine sorun yaşarsanız çekinmeden bize dönüş yapabilirsiniz.

 7. M. Selim Tuzluca 26 Temmuz 2018

  Kurulum çok kolay oldu. Teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)27 Temmuz 2018

   Sayın Selim Tuzluca,

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz. İlerleyen günlerde ne zaman sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz. Sizlere yardımcı olmak bizi memnun etmektedir. Saygılarımızla.

 8. Kaçak 1 Ocak 2018

  Merhaba, Mac Pro. Sierra kullanıyorum ve Samsung m 1660 yazıcımdan çıktı alamıyorum. Yazıcımda kırmızı ışık yanıyor. Bilgisayarımda yazıcı görünüyor ama yazdırma işlemi yapılamıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

  1. Editör (Site Editörü)4 Ocak 2018

   Sayın Kaçak,

   Samsung ML-1660 model yazıcınız için kırmızı ışık yanmasının sebebi kâğıt veya tonerden kaynaklanmaktadır. Kâğıt sıkışması, yazıcı kapağının tam kapanmaması, kâğıt bitmesi, kâğıdın tam oturmaması, tonerin tam yerleşmemiş olması ve diğer toner hatalarından kaynaklanabilmektedir.

   Burada size tavsiyemiz yazıcı kâğıdınızı kontrol ediniz kâğıdı kontrol ettikten sonra toneri kontrol ediniz yine hata almaya devam ederseniz teknik servise götürmeniz gerekmektedir. Kırmızı ışık yandığı durumda yazıcınızı düzgün olarak çalıştırmanız çıktı almanız mümkün değildir. Kırmızı ışık uyarısı hakkında size “Samsung Yazıcı Sürekli Yanan Kırmızı Işık Uyarısı Hakkında” yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz.

 9. Çetin Özsoy 8 Aralık 2017

  Yazıcıyı tanımlayamıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)8 Aralık 2017

   Sayın Çetin Bey,

   Yazıcıyı tanımlayamıyorum yazıcıyı tanıtamıyorum olarak yazdınız sanırım. Yazıcıyı bilgisayara tanıtamamanızın birçok nedeni vardır.

   Bilgisayarınıza yazcınızı tam olarak bağlamamış olabilirsiniz, girişlerde sorun olabilir, işletim sisteminiz uyumlu olmayabilir ve bunun gibi daha birçok neden sorunuzu tam olarak nerede hata aldığınızı ve neden tanıtamadığınızı kullandığınız işletim sistemi ile birlikte bildirirseniz sorunuzu tam olarak anlayarak size cevap verebiliriz.