Samsung ML-1710 Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-1710 Yazıcı Driver

Samsung ML-1710 yazıcı driver indirme işlemi için bu driver dosyasını indirerek bilgisayarınızda tanıtma işleminde kullanabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver indirme işlemini başlatınız. Tamamen indirme işlemi yapınız ve kurulumu başlatınız. Kurulum sırasında hiç bir ayarı değiştirmeden sürekli olarak ilerleyiniz.

Kurulumu bitiriniz kurulumun en son aşamasında bilgisayraınız driver kurmuş olacaktır. Artık yazıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

Samsung ML-1710 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows 2008, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 21.3 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-1710 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Yasin

  Merhabalar işletim sistemim Windows xp sorunum ise otomatik çıktı alamıyorum uyku modunda kalıyor sanırım tekrar aç kapa yaptıktan sonra çıktı veriyor nasıl çözebilirim cevaplarınızı bekliyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yasin Bey,

   Uyku moduna aldığında 1 saniyeden fazla olmayacak şekilde açma kapama düğmesine basmanız yazıcıyı ufku modundan almanız için yeterli olacaktır. Sorunuzda ki otomatik çıktı alma işleminden ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadık. Normal durumlarda yazıcı belli bir süre sonra uyku moduna alır bu durumda açma kapama yani güç düğmesine kısa süreli bastığınızda uyku modundan çıkar.