Samsung ML-2160 Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2160 Yazıcı Driver

Samsung ML-2160 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kabloların tam olarak oturup oturmadığını kontrol etmelisiniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Samsung ML-2160 Yazıcı

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 39.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2160 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ali Türemiş

  Driver sorunsuz oldu.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ali Bey,

   Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Driver sitesi olarak bizleri önermeyi lütfen unutmayınız.

 2. Başak Doğan

  Zipi kuramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Başak Hanım,

   Driver dosyası driverı daha rahat kurabilmeniz için exe olacak şekilde değiştirildi. İndirdikten sonra direk yazıcıyı tanıtmak için kuruluma başlatabilirsiniz. Tekrar denemenizi rica ederim.

   1. Ergün Kovan

    Başak Hanım öncelikle driverı indirin ve dosyayı tıklayın ve açın daha sonradan hepsine next, next veya ileri, ileri deyin. Driver kurulumu bittikten sonra yazıcı kablonuzu bilgisayara bağlayın ve yazıcınız otomatikman tanınmış olacaktır.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Ergün Bey,

     Bilgilendirme için teşekkür ederiz.