Samsung ML-2165W Mono Laser (20 ppm) Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2165W Mono Laser (20 ppm) Yazıcı Driver

Samsung ML-2165W Mono Laser (20 ppm) model yazıcı için driver.

Driver Kurulumu: Driver indirerek yönergeleri takip ediniz. Yazıcızı modeli ve işletim sisteminden emin olunuz ve yazıcı bağlantılıları tam olarak yapınız.

Kurulum sonrasında yazıcınız tamamen kurulmuş driver tanımış olacaktır. Bu model aynı zamanda Samsung ML-2165 model içinde kurulabilir. Ayrıca sitede Samsung ML-2165 driver indirme işlemi de verilmiştir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Samsung ML-2165W Mono Laser (20 ppm) Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu belirtiniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows 2008, Windows Vista, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 39.8 Mb.
Driver Dosya Adı: EPM_V1.05.81.00.exe
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2165W Mono Laser (20 ppm) Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. serdal

  teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Serdal Bey,

   Bilgilendirme için bizde size teşekkür ederiz. Sorunuz olduğunda lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçiniz.

  2. Tuncay Karaoğlu

   Samsung 2165 Driver indirdiğimde ücretlendirilir miyim?

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Tuncay Bey,

    Driverları üreticilerin cihazı tam olarak kullanmanız için kullanımınıza sunulan ücretsiz dosyalar, sistem dosyalarıdır.