Samsung ML-2551N Lazer Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2551N Lazer Yazıcı Driver

Samsung ML-2551N Lazer Yazıcı kullanıcıları için sistemlerinde kurmaları gerekli olan Driver. yazılımını içerir.

Driver Kurulumu: Driver nasıl kurmanız gerektiği alt kısımda sizlere detaylı bir şekilde resimler ile anlatmaya çalışacağız, resimlere bakınız alt kısımda yazılanları aynen sizde kendi bilgisayarınızda uygulayınız.

İlk olarak yazıcımızı lütfen bilgisayara eksiksiz olarak takıp kuruluma başlayalım.

Samsung-ML-2551N-Lazer-Yazıcı-İlk-Kurulum

Driver indirip kuruluma başladığınız üst kısımda ki gibi kurulum ekranı gelecektir. Burada size driver kurulumu için gerekli olan dosyaları C içerisinde Temp klasörününün içine ML-2550 olarak atacağını bildiriyor. İsterseniz değiştirebilirsiniz ama gereksiz bir işlem olacaktır. Bu şekilde dursun kurulum bitiminde silmenizi öneririz.

Samsung-ML-2551N-Lazer-Yazıcı-İkinci-Kurulum

Bu kurulum ekranında ise ilk kurulumun başlayacağını haber veren kurulum ekranındır. Kuruluma ileri diyiniz ve devam ediniz. En son kısımda alt kısımda ki gibi sisteminize driver dosyaları atacak ve kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Onaylayıp kurulumu bitiriniz. Bu şekilde driver tamamen kurmuş olacaksınız.

Samsung-ML-2551N-Lazer-Yazıcı-Son-Kurulum

İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 2008, Windows 7

Boyut: 12.6 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2551N Lazer Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.