Samsung ML-2580N Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2580N Yazıcı

Samsung ML-2580N yazıcı driver indirme işleminizi bu sayfadan yapabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak indiriniz. İndirme işleminden sonra kuruluma geçiniz kurulum sırasında yönergeleri takip ederek kurulumu tamamen sonlandırınız. Sonlandırma işlemi sonucunda driver tamamen kurulmuş olacaktır.

Daha sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece yeni işletim sistemi kurma veya driver kaldırma işlemi dahil.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız.

Samsung ML-2580N

Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows 2008, Windows Vista, Windows 7,Windows 8

Boyut: 14.4 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2580N Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Serap Çilesiz

  Neden bir türlü kurulmuyor ve yüklenmiyor?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Serap Hanım,

   Biraz önce driver dosyasını indirme ve kurulum için test ettiğimizde hiçbir sorunla kaşılaşmadık. İndirdiğiniz driver dosyası Samsung Universal driver dosyasıdır yani en kolay yüklenen driver dosyasıdır. Sizden ricamız tekrar deneyiniz.

   İnternet bağlantınızdan kaynaklanmış olabilir. Yine sorun yaşarsanız buradan çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.