Samsung ML-3470D Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-3470D Yazıcı Driver

Samsung ML-3470D yazıcı diver dosyasını indirerek bilgisayarınızda kurabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak indiriniz. İndirme işleminden sonra kuruluma geçerek sürekli kurulumda ilerleyiniz. Kurulum bitiminde yazıcınızın otomatik olarak tanıdığını göreceksiniz. Daha sonra herhangi bir işlem yapmanızı gerek yoktur.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Samsung ML-3470D Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003,Windows 2008, Windows Vista,Windows 7,Windows 8

Boyut: 26 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-3470D Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. kadir

  yazıcı yazmıyor neden olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kadir Bey,

   Yazıcınızın yazdırmamasının birçok nedeni olabilir. Hatayı bildirirseniz size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Lütfen nerede sorun yaşadığınızı bildiriniz.